Moc atrakcji z okazji otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Moc atrakcji z okazji otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk
2017-04-05
Centrum Handlowe Auchan Gdańsk już w najbliższą sobotę rozpocznie wielkie świętowanie otwarcia po zakończonej rozbudowie obiektu. Przez cały weekend klienci będą mogli brać udział w pokazach kulinarnych na żywo, skorzystać porad stylistów i blogerów tworzących O!Shopping Blog.

Dzięki rozbudowaniu obiektu klienci Centrum Handlowego Auchan Gdańsk mogą korzystać z blisko 70 sklepów znanych marek, m.in. KIABI, Terranova, Carry, Empik, CCC, Deichmann, Duka, English Home, Diverse oraz Orsay. Wśród nowych salonów, które otworzą się do 8 kwietnia będą m.in. salon Wojas, Yves Rocher oraz sklep zoologiczny Karina ZOO.  

Wygoda i nowoczesne technologie

W powiększonym Centrum Handlowym Auchan Gdańsk znajduje się również wygodna strefa restauracyjna, w której można nie tylko zjeść posiłek, lecz również korzystać z bezpłatnego WiFi, ładowarek do telefonów komórkowych i tabletów oraz multimedialnego stołu z dostępem do internetu. Ci, którzy wolą odpoczywać w spokojniejszej atmosferze, mogą skorzystać z miniczytelni. Osoby, które poszukują spokojniejszego miejsca do pracy, mogą skorzystać z bezpłatnej przestrzeni do pracy wspólnej.

Prace związane z rozbudową Centrum Handlowego Auchan Gdańsk objęły również przestrzeń wokół Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Powiększono parking, na którym obecnie znajduje się 2300 miejsc parkingowych, w tym 10 dla osób niepełnosprawnych oraz 16 powiększonych miejsc dla rodzin z dziećmi i 8 dla kobiet w ciąży. Na parkingu dostępne są również ładowarki samochodów elektrycznych.

Liczne atrakcje z okazji otwarcia

8 i 9 kwietnia klienci będą mogli korzystać nie tylko z oferty nowych marek, lecz również wziąć udział w licznych atrakcjach przygotowanych z okazji otwarcia Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Fanów kuchni kaszubskiej i morskiej z pewnością ucieszy możliwość spotkania z kucharzami i obserwowanie na żywo, jak powstają kulinarne specjały. Będzie można próbować do woli, a najmłodsi pod okiem mistrza sami przygotują smakowite potrawy podczas warsztatów kulinarnych.

Dzięki rozbudowie powiększyła się oferta modowa Centrum Handlowego Auchan Gdańsk, dlatego w weekendzie otwarcia wezmą udział blogerzy prowadzący O!Shopping Blog. Weekendowe spotkania z blogerami będą okazją do osobistych rozmów i skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów.

Najmłodszych przywitają niespodzianki przygotowane specjalnie dla nich w zabawowej krainie. Podczas weekendu dzieci przeniosą się do świata bajkowych postaci. Czeka doskonała zabawa, wielkoformatowe gry i mnóstwo nagród w licznych konkursach. Z pewnością wiele radości sprawi tak lubiane przez maluchy malowanie twarzy.

Liczne nagrody do wygrania w konkursie O!Shopping

Z kolei na dorosłych czeka „O!Shopping Konkurs”, w którym do wygrania będą bony na zakupy. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy zrobić zakupy w butikach galerii handlowej za minimum 100 zł i udać się z paragonem do specjalnego stoiska. Emocje zaczną się tam, gdzie czeka wyjątkowe przestrzenne „O!”, które jest elementem nowego logo Centrum Handlowego Auchan Gdańsk. Ten, kto będzie najbliżej wytypowania liczby muszelek znajdujących się w niecodziennej konstrukcji, wygrywa darmowe zakupy aż za 2 500 zł. Na pozostałych, którzy mieli również dobre oko, czekają bony o wartościach 200 zł, 100 zł i 50 zł. Oprócz bonów na zakupy w butikach galerii handlowej – czekają bony do hipermarketu Auchan, bony i nagrody ufundowane Leroy Merlin oraz bony i rower sportowy od Decathlon.

Z okazji otwarcia Centrum Handlowe Auchan Gdańsk przygotowało dodatkowe atrakcje. Pierwsze 40 osób, które 8 i 9 kwietnia zrobią zakupy w galerii handlowej za minimum 50 złotych będzie mogło odebrać koszulki, zaprojektowane przez finalistę programu „Project Runway” – Patryka Wojciechowskiego. Aby odebrać nagrody, wystarczy zgłosić się do stoiska O!Shopping Blog z paragonem. Nagrody można odbierać od godziny 12.00.

Do 9 kwietnia można brać udział w konkursie na nazwy wejść do rozbudowanego Centrum Handlowego Auchan, w którym do wygrania będą okulary VR. Szczegóły obu konkursów można znaleźć na stronie internetowej www.auchangdansk.pl

Atrakcje na najbliższy weekend zaplanował również salon zoologiczny ZOO Karina. Dzieci będą mogły spotkać wielką maskotkę psa, która będzie częstowała słodyczami i rozdawała balony. Chętni niezależnie od wieku będą mogli spróbować swoich sił w konkursie.

Wszystkie atrakcje będą miały miejsce na terenie galerii w dniach 8 i 9 kwietnia od 10.00 do 18.00 w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk przy ulicy Szczęśliwej 3 w Gdańsku.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl