Zabierz swoje dziecko do świata kreatywnej zabawy


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Zabierz swoje dziecko do świata kreatywnej zabawy
2017-05-25
Z okazji Dnia Dziecka podaruj swojemu maluchowi jeszcze więcej magicznej zabawy i wybierz dla niego prezent z ciekawej oferty handlowej Netto. W sklepach sieci znajdziesz duży wybór zabawek dla najmłodszych.

Czy jest coś cenniejszego niż uśmiech na twarzy Twojego dziecka? Ta oznaka radości jest bardzo ważna dla wszystkich rodziców, dlatego z okazji Dnia Dziecka przygotuj dla swojej pociechy niespodziankę, która na długi czas ją ucieszy i zainteresuje. W najnowszej ofercie sieci sklepów Netto znajdziesz szeroki wybór artykułów, które z pewnością przypadną do gustu zarówno energicznym dzieciom, jak i tym, które wolą zabawę wymagającą skupienia.

Zabawa na świeżym powietrzu                     

Zorganizowanie dziecku rozrywki na świeżym powietrzu to bardzo dobry pomył. Spędzenie popołudnia w ogródku będzie dużą przyjemnością zarówno dla malucha, jak i dla Ciebie. Wybierając zabawki, które można postawić w ogrodzie, weź pod uwagę to, czy dany produkt jest bezpieczny oraz czy wpłynie na rozwój malucha i czy - przede wszystkim - zabawka jest na tyle atrakcyjna, żeby dziecko chciało z niej korzystać.

W ofercie Netto od 22 maja dostępna jest między innymi trampolina ogrodowa z siatką zabezpieczającą (439 zł). Możesz mieć pewność, że będzie to upominek, o którym marzy każdy maluch. Trampolina ma stalową ramę, 54 sprężyny oraz trzy nogi – dzięki temu zapewnione są stabilność i bezpieczeństwo użytkowania. W zestawie znajdziesz również siatkę zabezpieczającą, aby dziecko podczas zabawy nie spadło na ziemię. W ogrodzie świetnie sprawdzi się również kolorowa, dmuchana trampolina (99 zł) lub dmuchany worek treningowy. Wszystkie te produkty pozytywnie wpłyną na rozwój ruchowy malucha, pozwolą mu na spożytkowanie energii, a w efekcie sprawią, że wieczorem dziecko nie będzie miało problemu z zaśnięciem.

Bezpieczny sport to zdrowie

Żadnemu rodzicowi nie trzeba przypominać, że sport to zdrowie, a zaszczepianie pasji do aktywności fizycznej już od najmłodszych lat jest inwestycją w kondycję i prawidłowy rozwój malucha. Jeżeli Twoja pociecha marzy o rowerku czy hulajnodze, to najwyższa pora, żeby odbyć pierwszą lekcję z nauki jazdy. Tym bardziej, że w Netto znajdziesz wysokiej jakości trójkołową hulajnogę (75 zł) oraz rowerek biegowy Lionelo (99 zł) dla dzieci zaczynających swoją przygodę z dwoma kółkami. Nie zapominaj jednak o bezpieczeństwie. Do zestawu dołącz kask dziecięcy (39,99 zł), który ochroni głowę malucha.

Buduj kreatywność

Klocki to znacznie więcej niż tylko zabawa. Już od dawna wiadomo, że dzieci, które często sięgają po klocki lub puzzle poszerzają swoją wyobraźnie i kreatywność, uczą się cierpliwości i łatwiej przychodzi im znajdywanie rozwiązania trudnych sytuacji. Dlatego zestaw klocków to idealny prezent dla tych mniejszych i nieco większych dzieci, które lubią bawić się w skupieniu. Ciekawych propozycji możesz szukać w Netto od czwartku, 25 maja – od tego dnia dostępne będą zestawy oryginalnych klocków LEGO w wersji: juniors, city, friends, suplo, techic. Ceny za zestaw zaczynają się od 59,99 zł. 

Nadesłał:

Damian_HKstrategies

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl