Kafito Polski

Okna i drzwi, bramy garażowe - FHU UNI-MAR Tarnów

Liczba przejść
na stronę WWW: 1
Wpis należy do
użytkownika:
unimar
avatar
przejmij wpis »
FHU UNI-MAR poleca energooszczędne okna Premium VETREX (Veka) - najlepsze okna na naszym rynku według rankingu Pro Quality niezależnego wortalu oknotest.pl oraz warstwowy montaż - ciepły montaż. U nas do nabycia drzwi GERDA, automatyczne, segmentowe bramy garażowe NOVOFERM. Działamy od 1995 r.
WWW: http://www.unimar.pl

Adres:

FHU UNI-MAR - Marek Głuszak
Głowackiego 19, 33-100 Tarnów
tel.: 14 621 26 87, fax.: 14 621 26 87

Opis firmy

FHU UNI – MAR działa od 1995 roku w Tarnowie i specjalizuje się w sprzedaży i montażu okien i drzwi oraz bram garażowych. W ciągu kilkunastu lat działalności Firma UNI - MAR zyskała pełne zaufanie klientów. Posiadając w ofercie wyroby liderów rynku (VETREX, Eko - Okna, Eurocolor, Stolbud Włoszczowa, GERDA, Novoferm i in.) oraz pracowników dobrze wyszkolonych i doświadczonych (Mistrzowie Montażu - montaże.info.pl), potrafimy sprostać wymaganiom nawet bardzo wymagających klientów.
W firmie UNI- MAR można zamówić stolarkę otworową z PCV, drewna, aluminium, stali, w różnorodnej kolorystyce, o wysokich parametrach termoizolacyjnych i statycznych, antywłamaniową, ognioodporną.
Polecamy nowoczesne okna ciepłe ENERGO+, na bazie profili GENEO. Okna ciepłe ENERGO+ posiadają doskonałe parametry statyczne i termoizolacyjne (k=0,7 dla całego okna), dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym, z wykorzystaniem specjalnego tworzywa kompozytowego z włóknem szklanym. Polecamy także wyróżniające się jakością, bogato wyposażone energooszczędne okna w najwyższej klasie A, produkowane przez firmę VETREX na profilach Veka. Okna Premium VETREX znajdują się na czele rankingu Pro Quality portalu oknotest.pl, zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Energooszczędne okna oferowane przez firmę UNI-MAR mogą z powodzeniem mieć zastosowanie w budownictwie domów pasywnych i energooszczędnych.
Stosujemy tradycyjny montaż okien oraz montaż warstwowy okien - tzw. ciepły montaż a także montaż okien w warstwie ocieplenia.
Posiadamy w sprzedaży szeroki wybór drzwi firmy GERDA oraz (jedyni w regionie) autoryzację GERDY na sprzedaż, montaż i serwis drzwi, w tym drzwi antywłamaniowych i drzwi przeciwpożarowych.
Nasza oferta zawiera także automatyczne, segmentowe bramy garażowe niemieckiej firmy NOVOFERM, które wyróżnia niezawodność i nowoczesna forma.
Udzielamy bezpłatnych porad na temat doboru stolarki, prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową, w cenach fabrycznych. Szczegóły promocji umieszczane są na stronie internetowej: www.unimar.pl

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie