Kafito Polski

Florystyka na wysokim poziomie - Kwiaciarnia Nowowiejska

Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
markes099
avatar
przejmij wpis »
Warszawa ma od niedawna nowy punkt, w którym można zaopatrzyć się w piękne kwiaty. Sklep florystyczny Kwiaciarnia-Nowowiejska funkcjonuje w tej lokalizacji dopiero od roku, ale należy do firmy Kwiaty i Upominki Krystyna Winiarska, która od lat działa przy ul.Rakowieckiej w Warszawie. Kwiaciarnia-Nowowiejska opiera się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu związanym z roślinami. Wiedza ta jest stale rozszerzana i wzbogacana o najnowsze trendy w światowej florystyce. Bardzo duże znaczenie dla kwiaciarni ma dobór wysokiej jakości roślin i materiałów, z których powstają kompozycje kwiatowe.
WWW: http://www.kwiaciarnia-nowowiejska.pl/

Adres:

Kwiaciarnia Nowowiejska
ul. Nowowiejska 12/18, 00-654 Warszawa
tel.: 604 944 516

Opis firmy

Warszawa ma od niedawna nowy punkt, w którym można zaopatrzyć się w piękne kwiaty. Sklep florystyczny Kwiaciarnia-Nowowiejska funkcjonuje w tej lokalizacji dopiero od roku, ale należy do firmy Kwiaty i Upominki Krystyna Winiarska, która od lat działa przy ul.Rakowieckiej w Warszawie.

Kwiaciarnia-Nowowiejska opiera się na ponad trzydziestoletnim doświadczeniu związanym z roślinami. Wiedza ta jest stale rozszerzana i wzbogacana o najnowsze trendy w światowej florystyce. Bardzo duże znaczenie dla kwiaciarni ma dobór wysokiej jakości roślin i materiałów, z których powstają kompozycje kwiatowe.

W ofercie są bukiety okolicznościowe, kosze, wieńce, różnego rodzaju stroiki i wianuszki, a także kompozycje z roślin doniczkowych. Firma realizuje indywidualne zlecenia kładąc duży nacisk na realizację oczekiwań klienta. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i służy radą, gdy tylko jest taka potrzeba. Kompetencje pracowników i wiedza przekładają się na zadowolenie klientów, którzy chętnie wracają po kolejne wiązanki.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie