Kafito Polski

SM Logistic - transport międzynarodowy

Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
markes099
avatar
przejmij wpis »
Usługi smlogistic.com.pl polegają głównie na transporcie w Polsce, jak i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Oferta powinna zainteresować właścicieli sklepów, firm transportowych. Usługi transportowe, z jakich słynie firma smlogistic.com.pl to przewożenie towarów spożywczych i przemysłowych z Magazynów Centralnych klienta do sieci sklepów w Polsce. Kolejnym elementem oferty tej firmy jest transport międzynarodowy, transport chłodniczy, czy spedycja międzynarodowa. SM Logistic wykonuje usługi w zakresie obsługi magazynów i centrów dystrybucji. Klient może powierzyć zarządzanie magazynami według swoich zaleceń i wskazówek.
WWW: http://www.smlogistic.com.pl/

Adres:

SM Logistic Sp. z o.o.
Biała Droga 107, 34-122 Wieprz
tel.: +48 33 873 40 30

Opis firmy

Usługi smlogistic.com.pl polegają głównie na transporcie w Polsce, jak i we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Oferta powinna zainteresować właścicieli sklepów, firm transportowych.
Usługi transportowe, z jakich słynie firma smlogistic.com.pl to przewożenie towarów spożywczych i przemysłowych z Magazynów Centralnych klienta do sieci sklepów w Polsce.

Kolejnym elementem oferty tej firmy jest transport międzynarodowy, transport chłodniczy, czy spedycja międzynarodowa.
SM Logistic wykonuje usługi w zakresie obsługi magazynów i centrów dystrybucji. Klient może powierzyć zarządzanie magazynami według swoich zaleceń i wskazówek.

Zainteresowany, który posiada firmę transportową, może oddać swoje pojazdy do naprawy w serwisie technicznym firmy smlogistic.com.pl.
To przedsiębiorstwo realizuje również naprawy powypadkowe.

Gdy klient potrzebuje danego pojazdu do swojej działalności, jest możliwość wypożyczania różnych pojazdów od firmy smlogistic.com.pl.

Każdy zainteresowany, który używa usług tej firmy, nie musi się bać o swój towar.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie