Kafito Polski

Pruszyński P.G Sp. z o.o.

Liczba przejść
na stronę WWW: 0
Wpis należy do
użytkownika:
Pruszyński
avatar
przejmij wpis »
Marka Blachy Pruszyński to obecnie lider na rynku blaszanych pokryć, która swą działalność rozpoczęła w połowie lat 80. Sekretem sukcesu przedsiębiorstwa jest bardzo elastyczne podejście do Klientów. Podczas obsługi każdego z Klientów pod uwagę brane są jego najmniejsze potrzeby. Firma Pruszyński świadczy w pełni kompleksowe usługi, nie zamyka się tylko do dostarczenia zakupionych towarów. Kompetentni pracownicy pomagają klientom w dokonywaniu dobrych wyborów, jeśli chodzi o konstrukcje, oferując im najbardziej korzystne systemy i rozwiązania. Na indywidualne zamówienie Klienta nasi pracownicy zrealizują nawet najbardziej niestandardowe zlecenie, gwarantując równocześnie ich estetyczne wykończenie jak i funkcjonalność danego obiektu – takie też możliwości gwarantuje im możliwość skorzystania z nowoczesnych technologii jak i maszyn. Do pracy wykorzystujemy również najlepszej jakości surowce dostępne w sprzedaży.
WWW: http://pruszynski.net/

Opis firmy

Przedsiębiorstwo Pruszyński jest na dzień dzisiejszy liderem w produkcji i dodatkowo sprzedaży blach, pokryć stosowanych na dachy, jak również profili, konstrukcji oraz produktów budowlanych na krajowym rynku. Pruszyński jako zakład produkcyjny rozpoczął działania w roku 1985, wówczas zapoczątkowano także olbrzymi rozwój jednego z najbardziej znamienitych przedsiębiorców w historii polskiej gospodarki. Od samego początku działalności dla przedsiębiorstwa istotne jest zadowolenie odbiorcy, w efekcie Pruszyński gwarantuje uczciwe ceny oraz obszerny wybór produktów.

Aktualna propozycja firmy obejmuje kilka aspektów biznesowych. Jednym z nich jest wytwarzanie oraz usługi produkcji. Oparta jest ona na obróbce blach poprzez wykrawanie, a ponadto fachowe obróbki blacharskie, jak gięcie, zaginanie albo perforowanie blach. W wyniku tego Pruszyński wyszedł vis-a-vis potrzebom rynku, klientów biznesowych oraz indywidualnych, proponując rozwiązania zaawansowane, najwyższą jakość realizacji i dużą precyzję, dzięki niezwykle pionierskiemu i ściśle dobranemu parkowi mechanicznemu.

Pruszyński jest także producentem oraz sprzedawcą szerokiej gamy produktów zrealizowanych z blach dla branży budowlanej i inżynierii lądowej. Produkty i pokrycia dachów, elewacje, jak również profile konstrukcji ze stali i elementy sufitów podwieszanych pozwoliły firmie rozwinąć następne profile działalności, rozszerzyć możliwości produkcyjne i zarazem pozyskać nowych klientów. Pruszyński planuje dalszy, niezwykle aktywny rozwój, który pozwoli przedsiębiorstwu nie tylko zyskać nowych kontrahentów, lecz dodatkowo stać się liderem na rynku pokryć dachów i produkcji blach używanych w branży budowlanej.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie