Kafito Polski

Planeta Klocków Sklep z klockami LEGO

Liczba przejść
na stronę WWW: 1
Wpis należy do
użytkownika:
planetaklockow
avatar
przejmij wpis »
Planeta Klocków Sklep z klockami LEGO, w ofercie znajdziecie tylko klocki, duńskiej firmy LEGO. W stałej sprzedaży bogaty wybór zestawów ze wszystkich serii m.in. Star Wars, Friends, City, Duplo, Super Heroes, Creator oraz wiele innych. Wszystkie produkty, są nowe, oryginalne, i dostępne w naszym sklepie od ręki. Bezustannie dokładamy wszelkich starań by nasze ceny były możliwie atrakcyjne! Gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia i obsługę na super poziomie! Mamy nadzieję, że jakość obsługi i miła atmosfera skłoni Państwa do odwiedzin! Kontakt z nami pod numerem telefonu: 42 689 83 33, jak również pod adresem email: sklep@planetaklockow.pl. Bezpośredni kontakt z nami jest możliwy w naszych sklepach w Łodzi, przy ul. Wygodnej 23 oraz ul. Zachodniej 22 (w pobliżu Manufaktury).
WWW: http://planetaklockow.pl/

Opis firmy

Planeta Klocków Sklep z klockami LEG, w ofercie znajdziecie tylko klocki, duńskiej firmy LEGO. W stałej sprzedaży bogaty wybór zestawów ze wszystkich serii m.in. Star Wars, Friends, City, Duplo, Super Heroes, Creator oraz wiele innych.

Wszystkie produkty, są nowe, oryginalne, i dostępne w naszym sklepie od ręki.

Bezustannie dokładamy wszelkich starań by nasze ceny były możliwie atrakcyjne! Gwarantujemy błyskawiczną realizację zamówienia i obsługę na super poziomie! Mamy nadzieję, że jakość obsługi i miła atmosfera skłoni Państwa do odwiedzin!

Kontakt z nami pod numerem telefonu: 42 689 83 33, jak również pod adresem email: sklep@planetaklockow.pl. Bezpośredni kontakt z nami jest możliwy w naszych sklepach w Łodzi, przy ul. Wygodnej 23 oraz ul. Zachodniej 22 (w pobliżu Manufaktury).

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie