Kafito Polski

Graphite

Liczba przejść
na stronę WWW: 3
Wpis należy do
użytkownika:
slawek
slawek
przejmij wpis »
GRAPHITE to ciągle zyskująca rynkową popularność marka elektronarzędzi i akcesoriów - stworzona z myślą o wymagających użytkownikach. Tworzące ją urządzenia są dobrze zaprojektowane, starannie wykonane - uzupełnia je przemyślany, przyjazny Klientowi pakiet serwisowy.
WWW: http://www.graphite.pl

Adres:

Graphite
ul. Pograniczna 2/4, 02-285 Warszawa
tel.: (22) 573 03 00, fax.: (22) 573 04 00

Opis firmy

O walorach produktów marki GRAPHITE świadczy fakt przyznania tytułu Odkrycie Roku 2007 w renomowanym konkursie Laur Klienta w kategorii elektronarzędzi. Wyróżnienie to jest tym bardziej cenne, że markę GRAPHITE oceniali sami konsumenci w niezależnym badaniu popularności, opracowanym przez Grupę Media Partner - wydawcę Przeglądu Gospodarczego.

Na szeroką ofertę marki GRAPHITE poza najbardziej popularnymi produktami takimi jak wiertarki czy wkrętarko-wiertarki, składają się także różnego rodzaju szlifierki kątowe, mimośrodowe, miniszlifierki, strugi, opalarki, dobrze wyposażone wyrzynarki, piły, młotowiertarki, młoty itp. Ofertę elektronarzędzi GRAPHITE uzupełniają wysokiej klasy akcesoria m. in: wiertła, brzeszczoty, otwornice bimetalowe, tarcze widiowe, korundowe, supercienkie tarcze diamentowe czy frezy kształtowe.

Bezspornym atutem elektronarzędzi marki GRAPHITE jest szeroka gama podobnych pod względem zastosowania, ale różnie wyposażonych produktów oraz rozsądne ceny, obliczone na miarę finansowych możliwości polskiego użytkownika. Oferta GRAPHITE jest tak skonstruowana, aby zapewnić Państwu możliwie szeroki wybór. Znajduje się w niej zwykle kilka modeli danego urządzenia, różniących się mocą, funkcjonalnością, wyposażeniem i co za tym idzie - także ceną. W parze z rozsądnymi cenami idzie również dobra jakość produktów GRAPHITE.

Przed wprowadzeniem na rynek, wszystkie elektronarzędzia GRAPHITE poddajemy licznym testom wytrzymałościowym, zarówno tym niezbędnym do uzyskania europejskiego certyfikatu jakości CE, jak i dodatkowym, dużo bardziej obciążającym testowane urządzenia. Wszystko po to, by narzędzia sprawnie działały i były bezpieczne dla użytkowników. System dodatkowych testów przynosi już efekty - reklamacje narzędzi GRAPHITE należą do rzadkości i dotyczą niewielkiego procenta sprzedanych egzemplarzy.

Kategorie powiązane z wpisem

Artykuły dotyczące wpisu

Szable w dłoń!
Nowa szlifierka taśmowa
Szybkie cięcie
Mocna, trwała i wygodna
Młot pełen mocy
Myjka ciśnieniowa Graphite 59G414
Gorąca nowość Graphite
Poczuj moc na łańcuchu
Sześć nowych kształtów ostrości
Jak szybko i wygodnie przygotować kanał pod instalację?
Mocne wyburzenie
Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie