Kafito Polski

Voice Group

Liczba przejść
na stronę WWW: 7
Wpis należy do
użytkownika:
Voice Group
avatar
przejmij wpis »
VOICE Group jest jedną z nielicznych w Polsce agencji, świadczącą zintegrowane usługi w zakresie komunikacji B2B oraz B2C. Dostarczamy innowacyjne i skuteczne rozwiązania komunikacyjne dla marek, produktów i firm, obejmujące wszystkie działania z zakresu marketingu, PR i komunikacji interaktywnej.
WWW: http://www.voicegroup.pl

Opis firmy

Kompleksowość świadczonych usług, w połączeniu z wszechstronnym doświadczeniem i wiedzą konsultantów VOICE GROUP, pozwala nam tworzyć najbardziej efektywne i precyzyjne strategie i kampanie komunikacyjne, ściśle odpowiadające potrzebą i celom naszym Klientów.

Nasze unikalne podejście w tworzeniu rozwiązań i strategii komunikacyjnych, opiera się na wnikliwej i wielopłaszczyznowej analizie firm naszych Klientów oraz otoczenia w którym działają. W naszych rozwiązaniach wykorzystujemy szczegółowe badania rynku, które pozwalają nam tworzyć skuteczne i precyzyjne strategie, skutkujące wzrostem rozpoznawalności oraz świadomości i zaufania wobec marek i firm naszych Klientów, co bezpośrednio przekłada się na osiągane przez nich dochody.

Kategorie powiązane z wpisem

Ostatnio dodane
Wpisy katalogowe Podkategorie