Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego
2016-12-21
Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego swoje początki wywodzi z klubu tańca towarzyskiego założonego w 1988 roku w Klubie Studenckim „STODOŁA” w Warszawie.

Ireneusz Sulewski rozpoczął karierę taneczną w 1981 roku, szkoląc się u najlepszych nauczycieli tańca na świecie. Przez lata udziałów w turniejach uzyskał najwyższą klasę taneczną „S” w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Ma uprawnienia instruktorskie kategorii I do prowadzenia zajęć tanecznych, wydane przez Urząd Kultury i Sztuki m.st. Warszawy oraz uprawnienia instruktorskie z zakresu tańca sportowego wydane przez Polski związek Tańca Sportowego.

Akademia Tańca jest spełnieniem jego marzeń. Pierwsze profesjonale studio taneczne powstało w 2000 roku, obecnie na terenie Warszawy działają trzy studia, w wygodnych lokalizacjach: w Pałacu Kultury i Nauki, Millenium Plaza w Alejach Jerozolimskich oraz w Wola Parku przy ulicy Górczewskiej.

Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie oraz czerpanie z wzorów najlepszych europejskich szkół tańca. To również nieustanne doskonalenie się instruktorów oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów.

Dzięki profesjonalnej kadrze i bogatej ofercie kursów każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Akademia Tańca Ireneusza Sulewskiego prowadzi między innymi zajęcia dla singli oraz kursy dla narzeczonych, podczas których mogą przygotować się do pierwszego weselnego tańca, który na zawsze pozostanie w ich pamięci. Akademia Tańca organizuje również zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także półkolonie dla dzieci czy wczasy z tańcem dla dorosłych.

Na stronie internetowej www.akademiatanca.com.pl znajduje się pełna oferta kursów, prezentacja sylwetek instruktorów oraz wiele ciekawych informacji na temat aktualnie prowadzonych zajęć. 

Nadesłał:

Agencja PR
http://agencjapr.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl