#AvenidaMyLove, czyli miłosne wyznania na billboardach w Poznaniu


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
#AvenidaMyLove, czyli miłosne wyznania na billboardach w Poznaniu
2018-02-14
Jedyna tego typu akcja w Polsce!

Podobno nic nie zdarza się dwa razy. Dlaczego zatem kocham Cię wciąż od nowa?, Ewa, pięć lat temu wpadłaś mi w oko. Wciąż łzawi ze szczęścia. – między innymi tymi słowami poznaniacy wyznali miłość swoim ukochanym. A zrobili to w nietypowy sposób, bo na… blillboardach. 12 najpiękniejszych wyznań pojawiło się w ramach kampanii walentynkowej w całym mieście. To jedna z najczulszych akcji w Polsce, w ramach której Avenida Poznań celebruje Święto Zakochanych. 

Nie tylko każdy zakochany ma świadomość tego, jak ważne jest pokazanie uczuć ukochanej osobie. Wie też o tym Avenida Poznań – 14 lutego na billboardach w całym mieście pojawiły się miłosne wyznania poznaniaków. Chcemy, by wszyscy zobaczyli, w jak niezwykły sposób nasi klienci celebrują miłość. Dlatego postanowiliśmy wyjść poza obszar naszego centrum i pokazać  w przestrzeni miasta te niezwykłe życzenia – mówi Katarzyna Korpak, dyrektor Avenidy Poznań.

Miłosne wyznania na billboardach to efekt akcji „Tu pokaż, jak kochasz”, w ramach której klienci dzielili się miłosnymi wyznaniami na facebookowym profilu poznańskiego centrum handlowego.

Sami mieszkańcy Poznania chwalą akcję: Człowiek uśmiecha się czytając takie słowa - mówi Jakub spoglądając na billboard – Dzięki tym wyznaniom miasto stało się o wiele "cieplejsze". Billboardy z miłosnymi cytatami będą obecne na ulicach naszego miasta do końca lutego. 

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl