Aver wprowadza obsługę Skype dla Biznesu wśród ekonomicznych zestawów do wideokonferencji


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Aver wprowadza obsługę Skype dla Biznesu wśród ekonomicznych zestawów do wideokonferencji
2017-10-24
Komunikacja biznesowa w dzisiejszym świecie odbywa się na wiele sposób. Jednym z najpopularniejszych są wideokonferencje, a wśród nich liderem jest Skype dla Biznesu.

Niezwykła powszechność tego rozwiązania powoduje, że użytkownicy zaawansowanych (sprzętowych) wideokonferencji zaczęli rozglądać się za rozwiązaniami, które obsługują nie tylko tradycyjne protokoły H.323 czy SIP, ale także Skype dla Biznesu.

Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Aver, który w najnowszej odsłonie oferuje nowe sprzętowe zestawy do wideokonferencji z obsługą Skype dla Biznesu – serię Orbit SVC, a także udostępnia możliwość dokupienia tej obsługi do już obecnych na rynku mostków z serii EVC.

 

Seria Aver SVC Orbit zwraca uwagę futurystycznym designem, ale zachwyca możliwościami.
W tego typu rozwiązaniach najważniejsza jest swego rodzaju uniwersalność, która pozwala swobodnie korzystać z wideokonferencji. Zestaw wspiera wielopasmowe, zintegrowane połączenie miedzy protokołami Skype dla Biznesu, H.323 i SIP. Oznacza to dużą swobodę w organizowaniu wideokonferencji z partnerami i współpracownikami w kraju i za granicą. Można odbierać i udostępniać treści, transmitować wideokonferencje na żywo, prezentacje, przemówienia, wykłady, a także nagrywać wideo. Niezwykle przydatne jest również obsługa protokołu RTMP, pod którą kryje się możliwość streamingu wideokonferencji np. na serwis YouTube. Pozwala to poszerzyć grono odbiorców wideokonferencji w sposób niemalże nieograniczony! Zestawy są wyposażone w 32GB wewnętrznej pamięci i przygotowane do magazynowana danych w chmurze (iSCSI).

 

AVER Orbit SVC posiada funkcję dual–camera co daje użytkownikowi możliwość wyboru kamery, albo korzystanie z obu w tym samym czasie. Daje to nadzwyczajne możliwości komunikacyjne. Do dyspozycji są wejścia HDMI, DVI / VGA, a zestaw akceptuje równoczesne przyjmowanie danych z dwóch źródeł – jednym z nich może być również dodatkowa kamera PTZ, którą również będzie można sterować z poziomu wideokonferencji Aver.

 

Kolejną nowością jest aktualizacja oprogramowania do serii EVC, która otwiera możliwość dokupienia licencji na obsługę Skype dla Biznesu. Możliwość tą posiadają modele EVC300/350/900/950.

Jak to działa? Wystarczy zaktualizować oprogramowanie i dokupić klucz licencyjny, aby zestaw EVC stał się niezwykle funkcjonalnym narzędziem do wideokonferencji obsługującym równocześnie protokoły H.323, SIP i Skype dla Biznesu!

Warto zaznaczyć, że zestaw Aver EVC300 + licencja Skype dla Biznesu to najtańsze sprzętowe rozwiązanie do wideokonferencji obsługujące jednocześnie trzy wymienione protokoły.

 

Z racji premiery rozwiązań dodających obsługę Skype, dystrybutor wideokonferencji Aver, ViDiS SA, przygotował specjalną ofertę na zestaw Aver EVC300 + licencja SfB. W ramach promocji zestaw ten kosztuje 3199 EUR netto (cena SRP). Łączna cena poza zestawem to 3749 EUR netto (SRP).

 

Ceny SRP serii SVC:

SVC100 – 4299 EUR netto

SVC500 – 6799 EUR netto

 

Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacjami:

Seria SVC

Seria EVC

 

 

ViDiS SA (www.vidis.pl) reprezentuje w Polsce następujące światowe marki: AVer (wizualizery oraz systemy do wideokonferencji), Avtek (ekrany projekcyjne, monitory i tablice interaktywne, uchwyty do projektorów, piloty i akcesoria prezentacyjne), Aqualite (monitory pogodoodporne), Casio (projektory Laser&Led), CTOUCH (monitory interaktywne oraz akcesoria), DEFENZO (głośniki bezprzewodowe, powerbanki), EVOKO (system rezerwacji sali konferencyjnych oraz zestawy do audiokonferencji), GBC (oprawa i laminacja dokumentów), Jimu Robot (klocki do tworzenia robotów), Joan (urządzenie do rezerwacji sal konferencyjnych) JUST LAMPS (lampy do projektorów wszystkich marek), Kensington (akcesoria komputerowe), littleBits (klocki elektryczne), LUMENS (wizualizery i kamery PTZ), MasterLock (sejfy i kasety),  Neets (systemy sterowania salami konferencyjnymi)  NOBO (komunikacja wizualna: ekrany, tablice, wskaźniki), PLUS Vision (elektroniczne tablice kopiujące), QOMO (monitory i tablice interaktywne, systemy do testów), Revolabs (telefony konferencyjne, mikrofony),  Rexel (niszczarki, trymery, gilotyny, zszywacze, dziurkacze, produkty do organizacji dokumentów), RM Easiteach (oprogramowanie do monitorów i tablic interaktywnych), Safescan (liczarki monet i banknotów oraz testery, systemy ewidencji czasu pracy), SentrySafe (sejfy i kasety),  SMS (wysokiej jakości uchwyty i statywy do sprzętu prezentacyjnego), Smart Metals (uchwyty i statywy do monitorów wielkoformatowych), TOSHIBA (profesjonalne monitory);  VISION (systemy instalacyjne Techconnect), ViewSonic (projektory, monitory), VIVITEK (projektory i rozwiązania bezprzewodowe).

Firma jest właścicielem portali www.multimediawszkole.pl, www.multimediawprzedszkolu.pl, www.interaktywne.pl oraz organizatorem Ogólnopolskiego konkursu „Klasa ze snów” www.klasazesnow.pl

ViDiS prowadzi także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny produktów AVer, Vivitek, Qomo, Lumens, ACCO, Avtek, Casio.

ViDiS SA jest również laureatem następujących nagród i wyróżnień:

- Gepard Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadana przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Klub Gepardów

- Skrzydła Biznesu 2011 (woj. dolnośląskie) – nadany przez Dziennik Gazeta Prawna

- Gazela Biznesu 2011, 2012, 2015 – nadany przez Dziennik Puls Biznesu

  

 

Obsługa Prasowa i PR:

INDALO Public Relations, ul. Grochowska 341/281A, 03-822 Warszawa

Małgorzata Błachnio, mobile: (+48) 509 047 721, e-mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl

Nadesłał:

VIDIS

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl