BenQ GV31 przenośny projektor z Android TV i Netflixem


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
BenQ GV31 przenośny projektor z Android TV i Netflixem
2023-09-13
Niewielki, bezprzewodowy, akumulatorowy projektor Full HD z certyfikowanym Android TV i wbudowanym Netflixem, a jednocześnie głośnik Bluetooth zaprojektowany dla entuzjastów kina i bogatych wrażeń dźwiękowych we wnętrzach i w plenerze.

BenQ, znany na całym świecie innowator w dziedzinie cyfrowych urządzeń lifestylowych, zaprezentował kolejny przenośny projektor, wznoszący domową rozrywkę na nowy poziom dzięki możliwości wygodnej projekcji sufitowej, rozdzielczości Full HD i wbudowanemu Androidowi i Netflixowi. 

„Nowy GV31 oferuje zupełnie nowe wrażenia” – powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation. „Łącząc unikalne możliwości projekcji sufitowej, certyfikowany system Android TV i jakość audiowizualną jakiej oczekują prawdziwi entuzjaści, projektory mobilne BenQ rewolucjonizują sposób, w jaki ludzie mogą cieszyć się ulubionymi treściami w domu”.

Certyfikowany Android TV i Netflix

Projektor GV31 ma zainstalowany na pokładzie certyfikowany przez Google system Android TV oraz Netflix co gwarantuje bezproblemowy, bezprzewodowy dostęp do ogromnej bazy treści Google Play i Netflix. 

135° swoboda projekcji Full HD

Wystarczy postawić projektor, kierując obiektyw na ścianę, sufit czy inną, znajdującą się pod kątem powierzchnię stanowiącą ekran. Po włączeniu, o idealny kolorystycznie, ostry i geometrycznie prawidłowy obraz zadba już automatyka GV31. Dzięki przemyślanej konstrukcji, automatycznej korekcji ostrości i zniekształceń trapezowych w pionie i magnetycznej podstawce dostępny jest 135° zakres nachylenia osi obiektywu. GV31 ma rozdzielczość Full HD 1080p i jasność 300 ANSI lumenów, a LEDowe żródło światła ma żywotność 30 000 godzin pracy. 

Audio czyli dźwięk

Projektor GV31 wyposażony jest w 16W 2.1-kanałowy 270-stopniowy system audio z subwooferem. Dostępne są zoptymalizowane tryby dźwięku zapewniające najlepszą jakość dźwięku w filmach, programach, sporcie, grach i muzyce. Zdefiniowane fabrycznie tryby: Jasny, Kino, Gry, Sport, Salon i Muzyka powodują, że GV31 może także bezproblemowo służyć jako bezprzewodowy, przenośny głośnik Bluetooth zasilany z akumulatora, który umożliwia 3 godziny projekcji wideo lub 6 godzin muzyki.

Gniazda

Projektor ma gniazda: USB-C, USB-A, HDMI, DP i dla zasilacza.

W Polsce projektor BenQ GV31 będzie dostępny pod koniec września 2023 roku w sugerowanej cenie detalicznej 599 €.

Gwarancja 24 miesiące. Ewentualne naprawy realizowane będą w trybie door-to-door.

Parametry i zdjęcia: https://www.benq.eu/pl-pl/projector/portable/gv31.html 

Nadesłał:

INDALO

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl