Bethesda tworzy grę osadzoną w świecie Gry o Tron?


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Bethesda tworzy grę osadzoną w świecie Gry o Tron?
2017-12-03
Podczas tegorocznego E3 przedstawiciele firmy Bethesda zapowiedzieli, że pracują nad dwoma większymi projektami, które nie zostały jeszcze oficjalnie zapowiedziane. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że jednym z tytułów okaże się adaptacja popularnej książki i serialu Gry o Tron.


Finał siódmego sezonu serialu telewizyjnego Gra o Tron jest już za nami i pozostaje nam czekać na ostatni, ósmy sezon popularnego serialu. Jeszcze przed premierą siódmego sezonu na portalach typu Reddit zaczęły pojawiać się plotki, jakoby studio Bethesda pracowała nad grą osadzoną właśnie w świecie wykreowanym przez George'a R.R. Martina – autora Gry o Tron. Wszystko zaczęło się od tego, że na stronie internetowej pewnej amerykańskiej sieci sprzedaży pojawiła się osobna sekcja dla Bethesda: Game of Thrones. Całkiem możliwe, że jest to bardzo duża poszlaka, która świadczy o produkcji Gry o Tron w wersji gry wideo przez Bethesdę.


Oczywiście natychmiastowo zaczęto spekulować i rozmyślać nad tym, czy taki scenariusz jest w ogóle możliwy, a jeśli tak, to kiedy Bethesda postanowi podzielić się z fanami tą wieścią oraz jakim gatunkiem będzie nowa gra spod szyldu Gry o Tron. Może również stać się i tak, że Bethesda wcale nie będzie producentem tej gry, a tylko jej wydawcą. Wykonanie tytułu może zlecić podwykonawcy, który stworzy go według swojej wizji. W tej chwili wszystkie opcje są możliwe i każdy scenariusz wydaje się by prawdopodobny - warto więc poczekać do ujawnienia prawdy przez studio i to w zasadzie jedyne, co możemy zrobić.

Gra o Tron jest jednym z najgorętszych tematów w Internecie i wiele osób spekuluje na jej temat, wysnuwa różne teorie spiskowe i dzieli się swoimi przemyśleniami na temat zawartych w niej wątków i postaci. Na YouTube są kanały takie jak Tylko Kino zy jakbyniepaczec, które poruszają tematykę nie tylko Gry o Tron, ale kina i seriali w ogóle. Więcej o YouTube'owych kanałach i nowościach można znaleźć w serwisie apynews.pl.

Nadesłał:

slawek

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl