Danie warzywne dla najmłodszych - Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER –dla maluszków


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Danie warzywne dla najmłodszych - Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER –dla maluszków
2019-01-02
Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER to smakowity, wartościowy posiłek dedykowany dla maluszków już po 4 miesiącu życia.

 

 

Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO DEMETER to smakowity, wartościowy posiłek dedykowany dla maluszków już po 4 miesiącu życia. Doskonale sprawdzi się podczas rozszerzania diety, wprowadzając do menu dziecka odpowiednie smaki, wartości odżywcze i nową konsystencję jedzenia.

W pysznym obiadku Holle różyczki brokułu połączone zostały z pełnoziarnistym ryżem, dzięki czemu danie jest sycące i dobrze zaspokaja głód. Aksamitna, delikatna struktura dania ułatwia dziecku przejście z diety mlecznej na produkty o innej konsystencji, stopniowo przyzwyczajając je do smaku warzyw.  Danie to można bez obaw podawać dzieciom z nietolerancją czy alergią na gluten, białka mleka, jaja czy laktozę. Do jego produkcji nie użyto żadnych konserwantów, barwników i dodatków aromatycznych, a także soli i cukru. Danie Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle jest ekologiczne, posiada ceniony na całym świecie certyfikat Demeter, nadawany produktom wytwarzanym według wyśrubowanych norm jakości.  

Danie Brokuły z ryżem z pełnego przemiału BIO marki Holle doskonale sprawdzi się jako samodzielny posiłek, lub jako dodatek do obiadku wzbogacony mięsem czy rybą. Słoiczek po otwarciu można przechowywać w lodówce przez 48 h.

 

www.holle.pl

Marka: Holle

Pojemność: 190 g

Importer: Victualia Saluber

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl