Dla pań i panów. Upominki z Empiku w Bonarce


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Dla pań i panów. Upominki z Empiku w Bonarce
2018-03-02
W salonie Empik w krakowskiej Bonarce już przygotowują się do świętowania dnia kobiet. Pamiętają przy tym także o panach. Kreatywne warsztaty, z których wyjdziemy z gustownym upominkiem, już w sobotę (3 marca), w samo południe.

Własnoręcznie wykonany upominek na pewno sprawi przyjemność bliskiej osobie, szczególnie gdy będzie elegancki i jedyny w swoim rodzaju. Podczas zajęć ich uczestnicy samodzielne ozdabiać będą, rozmaitymi technikami, porcelanowe skarbonki. Zapisy pod nr tel.: 603 114 165.

Przeczytaj również:

BONARKA CITY CENTER I NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej. Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii.

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji oraz jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot". Zarządcą obiektu jest TriGranit Corporation.

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl