Ferie zimowe z kultowymi robotami w VIVO! Stalowa Wola


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Ferie zimowe z kultowymi robotami w VIVO! Stalowa Wola
2020-01-14
Tegoroczne ferie w Stalowej Woli zapowiadają się spektakularnie! Miasto odwiedzili wyjątkowi goście - Megatron, Bamblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 i wielu innych bohaterów filmów gatunku science fiction. Kultowe postaci można spotkać w jednym miejscu - w VIVO! Stalowa Wola.

W stalowowolskim centrum handlowym zadbano o to, aby ferie zimowe odwiedzający zapamiętali na długo. Na miejscu pojawiło się dwunastu gigantów ze stali, których obecność z pewnością umili czas każdemu, bez względu na wiek. Repliki Megatron, Bamblebee, R2D2, Atom, Terminator T600 oraz innych robotów wypełniły w poniedziałek główny pasaż VIVO! Stalowa Wola i pozostaną tu aż do 26 stycznia.

- Z ogromną przyjemnością zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia naszego obiektu, gdzie pojawiło się kilkanaście replik robotów z najsłynniejszych filmowych produkcji. Wystawa czynna będzie przez dwa tygodnie po to, aby pomimo zimowych wyjazdów i wcześniejszych planów, wszyscy mieli możliwość jej odwiedzenia. Mamy gorącą nadzieję, że przygotowaną przez nas wystawą trafimy nie tylko do dzieci i ich rodziców, ale również fanów fantasy – mówi Wojciech Krzyżak, dyrektor VIVO! Stalowa Wola.

Udział w wystawie jest doskonałą okazją do spotkania „oko w oko” z ulubieńcami z dużego ekranu i wykonania pamiątkowych zdjęć. Natomiast dla nieco starszych to możliwość odbycia sentymentalnej podróży do lat dziecięcych, kiedy to kultowi bohaterowie święcili swoje pierwsze triumfy.

Wystawa dostępna jest  na pasażu głównym VIVO! Stalowa Wola w dniach 13-26 stycznia, w godzinach otwarcia obiektu. Wstęp jest wolny!


Serdecznie zapraszamy!

Nadesłał:

Open Media

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl