(Foto)Walentynki w Galerii Grafitt


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
(Foto)Walentynki w Galerii Grafitt
2019-02-14
Tegoroczne Walentynki w Galerii Grafitt zapowiadają się wyjątkowo. Zielonogórskie centrum handlowe zaprasza wszystkich zakochanych i nie tylko do udziału w walentynkowej imprezie. Na odwiedzających galerię 14 lutego będzie czekać fotobudka, słodkie atrakcje oraz rabaty.

Wspólne chwile z ukochaną osobą dobrze uwiecznić na zdjęciu. Wie o tym Galeria Grafitt, która z okazji Walentynek w najbliższy czwartek dla swoich klientów przygotuje specjalną, walentynkową fotobudkę. Zdjęcie z drugą połówką będzie można wykonać od godziny 15.00 do 18.00.

Warunkiem udziału w akcji jest dokonanie zakupu w Galerii Grafitt w dniach od 11 do 14.02 za minimum 30 zł.

W czwartek przy ulicy Bohaterów Westerplatte 24 nie zabraknie także szeregu specjalnych walentynkowych promocji oraz upominków. W salonach Men na klientów oprócz słodkiej niespodzianki będą również czekać koszule OLYMP z nowej kolekcji Wiosna/Lato 2019, które zachwycają perfekcyjnym wykonaniem oraz doskonałymi tkaninami. Dla łowców promocji salon planuje przygotować 30 procentowy rabat na wszystkie koszule Venti i Casamoda. Warto przypomnieć, że profesjonalne porady wizerunkowe Panowie mają tradycyjnie gratis. Natomiast sklep Cipo&Baxx będzie oferować dodatkowe 10 procent rabatu na wyprzedaż kolekcji Jesień/Zima 2018 oraz słodki poczęstunek. Dla zmarzluchów salon Hexeline przygotuje specjalne ogrzewacze do rąk w kształcie serduszka oraz aromatyczne pierniczki.

Z okazji nadchodzącego święta zakochanych również salon Artur przygotował ofertę prosto z serca. Walentynkowa promocja -20 procent na wszystkie produkty będzie obowiązywać aż do 16 lutego. Osoby, które poszukają prezentu na "ostatnią chwilę" koniecznie muszą zajrzeć także do sklepu Kamonii, gdzie wybrane produkty, w kolorze ognistej czerwieni będą objęte 30 procentowym rabatem.


Regulaminy na stronach:

www.facebook.com/notes/galeria-grafitt/fotowalentynki-z-fotobudką-w-galerii-grafitt/2073325266083701/

Nadesłał:

MilenaPR

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl