Geckonet zbiera chętnych na światłowód w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Geckonet zbiera chętnych na światłowód w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim
2017-11-21
Kujawsko-pomorska firma telekomunikacyjna Geckonet rozpoczęła zbieranie deklaracji od zainteresowanych światłowodem w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. Szanse na światłowód mają nawet mieszkańcy najmniejszych miejscowości - oczywiście, jeżeli wpłynie z nich dostatecznie dużo zgłoszeń.

Dla zainteresowanych światłowodem operator uruchomił dedykowaną stronę, dostępną pod adresem http://geckonet.pl/deklaracja, dzięki której można bardzo szybko przesłać swoje zgłoszenie oraz udostępnić deklarację innym osobom.

Jak czytamy na stronie operatora:

„Geckonet buduje ultranowoczesną sieć dostępu do Internetu światłowodowego w powiecie starogardzkim, tczewskim, kwidzyńskim, świeckim i grudziądzkim. Jeżeli chcesz by w Twoim domu pojawił się światłowód, prosimy o wypełnienie poniższej deklaracji. Im więcej deklaracji wpłynie z Twojej miejscowości, tym większa szansa na realizację inwestycji. Wypełnienie deklaracji do niczego Cię nie zobowiązuje.”

Ponadto osoby, które już przesłały deklarację i potwierdziły adres e-mail otrzymują wiadomość elektroniczną, w której zawarte są wskazówki dotyczące tego, jak zwiększyć szanse swojej miejscowości na światłowód.

Aktualnie operator oferuje na łączach światłowodowych takie usługi jak Internet o prędkości 600 Mbit/s, telewizję Full HD oraz telefon cyfrowy. Pakiety trzech usług dostępne są już za niecałe 100zł miesięcznie.

Nadesłał:

Sasage

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl