Goldenore integruje dane w czasie rzeczywistym przy pomocy Oracle Cloud


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Goldenore integruje dane w czasie rzeczywistym przy pomocy Oracle Cloud
2018-02-14
Goldenore, to firma założona przez miłośników technologii Oracle, posiadająca obszerne kompetencje zarówno w obszarach produktów technologicznych, procesów biznesowych, jak i procesów zarządzania środowiskami IT.

 Odpowiadając na wyzwania, które stoją przed większością klientów, przy pomocy szerokiego wachlarza rozwiązań Oracle firma wykonuje projekty związane przede wszystkim z optymalizacją procesów biznesowych, integracją danych w czasie rzeczywistym pomiędzy różnymi technologicznie i biznesowo systemami informatycznymi oraz optymalizacją przetwarzania danych. Eksperci Goldenore świadczą także usługi w zakresie opieki powdrożeniowej oraz serwisowej, w tym dla najbardziej krytycznych systemów klientów w modelu 7/24.


Jedną z najważniejszych kompetencji Goldenore jest integracja danych, którą wykonujemy przy użyciu narzędzi Oracle GoldenGate, Enterprise Data Quality oraz Oracle Data Integrator” – komentuje Tomasz Dac z firmy Goldenore. „Świadectwem tego zaangażowania jest m.in. fakt uzyskania jako pierwsza firma na świecie – i aktualnie jedna z nielicznych – poziomu certyfikacji Oracle GodenGate Specialized 12c. Stworzyliśmy także autorskie rozwiązanie przeznaczone do monitorowania środowiska GoldenGate, które pozwala na bieżące obserwowanie jego kluczowych elementów oraz wizualizację wskaźników wydajności przy pomocy graficznych kokpitów informacyjnych.
W ramach platformy Oracle Cloud, zostały niedawno udostępnione narzędzia Oracle Data Integration Platform Cloud (DIPC), które pozwalają realizować wszelkie zadania integracji danych w chmurze, w szczególności w kontekście zasilania w modelu online środowisk Big Data. DIPC łączy na ujednoliconej platformie chmurowej wszystkie kluczowe funkcje integracji danych, zapewniania jakości i zarządzania danymi. Platforma zapewnia uproszczone udostępnianie, zarządzanie i administrowanie za pośrednictwem centralnego interfejsu administracyjnego, umożliwia przy tym integrację danych pomiędzy różnymi chmurami (Oracle lub innych dostawców), środowiskami lokalnymi i hybrydowymi.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/wiadomosci/goldenore_integruje_dane_w_czasie_rzeczywistym_przy_pomocy_oracle_cloud.html

Nadesłał:

openmediagroup

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl