Gorące wyprzedaże w Galerii Grafitt


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Gorące wyprzedaże w Galerii Grafitt
2018-07-11
Trwają letnie wyprzedaże w Galerii Grafitt. Najbardziej wytrwali czekają na coroczne wyprzedaże i tylko wtedy wybierają się na łowy do centrów handlowych. Warto skorzystać z tego gorącego okresu i spróbować znaleźć coś dla siebie po bardzo okazyjnej cenie.

Na ten okres czekali wszyscy amatorzy tanich zakupów. W centrum handlowym trwają letnie wyprzedaże. Sklepy kuszą nas nawet 70 procentowymi zniżkami. Dzięki czemu w Galerii Grafitt można zauważyć zwiększony ruch.

Wśród kupujących i buszujących wzdłuż i wszerz wyprzedażowych alejek największy odsetek stanowią, niezmiennie od lat, kobiety, które są mistrzyniami zakupów. Jak przyznają panowie - po wejściu do sklepu, w którym panują wyprzedaże, nie są w stanie zebrać własnych myśli.

Jakie obniżki oferują sklepy w Galerii Grafitt?

W salonie Patrizi Aryton obowiązują rabaty do 70 procent na produkty z kolekcji wiosna-lato. W Kamoni wybrane biustonosze można kupić za ponad połowę ceny. Przedstawiciele Galerii Grafitt zachęcają, by przed wakacjami zajrzeć także do 4F, gdzie ceny spadły o 50 procent. Nieco niższe, bo 20-procentowe zniżki na kolekcję Deni And The City oferuje Deni Cler Milano. W salonie Hexeline czeka dodatkowy rabat 10 procentowy na wszystkie przecenione produkty.

Panowie, którzy szukają garnituru, mogą się wybrać do Men Garnitury, gdzie ceny spadły nawet o 20 procent w porównaniu do pierwotnej, a koszule nawet o 30 procent.

Wybieracie się na wyprzedaże? A może już byliście? Opowiedzcie nam o cenowych okazjach, jakie już udało Wam się upolować w czasie sezonu przecen.

Nadesłał:

MilenaPR

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl