Grzejnik z lustrem do małej łazienki


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Grzejnik z lustrem do małej łazienki
2020-03-25
Aby zaoszczędzić przestrzeń i koszty, warto postawić na produkty niewielkich rozmiarów, które spełniają wiele funkcji. Jednym z nich jest grzejnik łazienkowy, którego panel czołowy wyposażony został w lustro. Grzejnik ma wyrafinowany wygląd, jego obudowę wykonano z polimeru w kolorze antracytowym. 2 w 1.
Do małych pomieszczeń należy szukać nie tylko produktów w niewielkich rozmiarach, ale również wielofunkcyjnych, które spełniają funkcje 2 (lub więcej) produktów. Dzięki nim zaoszczędzimy:
- środki finansowe
- przestrzeń.
Klasycznym przykładem rozwiązania typu "2 w 1", które stosujemy w łazienkach od lat, jest wanna z parawanem. Dzięki temu rozwiązaniu korzystamy zarówno z funkcji wanny, jak i prysznica.

Mały grzejnik z lustrem.
Dla miłośników urządzeń, które spełniają wiele funkcji, przeznaczony jest niewielki grzejnik łazienkowy Telia:
1. Panel czołowy jego modelu Mirror wyposażony został w lustro. Dlatego jeśli zainstalujemy go w odpowiedniej odległości od umywalki - nie będziemy musieli kupować oddzielnie suszarki łazienkowej i lustra. Urządzenie to spełni funkcje obydwu tych produktów jednocześnie.
2. Szerokość grzejnika wynosi zaledwie 31,8 cm, natomiast wysokość 57,9 cm i głębokość 11,2 cm. Dlatego bez problemu wpasuje się do małych łazienek i kuchni.

Urządzenie pozwala zaoszczędzić środki finansowe, jak i miejsce na ścianie, które może zostać wykorzystane np. na powieszenie szafki. Lustro nadaje grzejnikowi wyrafinowany wygląd, wpasuje się on szczególnie do minimalistycznych łazienek. Warto zaznaczyć, iż możemy kupić także grzejnik w wersji bez lustra.

Wentylator ogrzeje i wysuszy ręczniki.
W Telia wbudowano wydajny i cichy wentylator, który zapewnia przyjemną dyfuzję ciepła. W połączeniu z elementem grzewczym znajdującym się w grzejniku bardzo szybko:
- dogrzewa pomieszczenie
- suszy ręczniki.

Pełna moc.
Wykonanie tych zadań ułatwia funkcja Boost. Polega ona na pracy urządzenia z maksymalną mocą, przez okres 15 min, dzięki czemu następuje szybki wzrost temperatury. Następnie grzejnik samoczynnie powraca do normalnego cyklu pracy. Funkcję uruchamiamy poprzez specjalny przycisk na wyświetlaczu.

Ramiona i haczyk na ręczniki, bieliznę, szlafrok.
Ta suszarka łazienkowa z oferty Atlantic Polska posiada elementy, które ułatwią suszenie czy zachowanie porządku w łazience:
- 2 ramiona wykonane ze stali nierdzewnej na ręczniki czy bieliznę
- praktyczny, boczny haczyk (wieszak) do dowolnego wykorzystania - można np. powiesić na nim szlafrok.

Oszczędność energii.
Urządzenie zapewnia do 25% oszczędności energii, dzięki:
1. Zintegrowanemu programowaniu.
Cyfrowy wyświetlacz obsługujemy za pomocą klawiszy dotykowych. Do dyspozycji mamy programator, który umożliwia wybór programu dla każdego dnia tygodnia (wybór spośród 5 programów).
2. Funkcji wykrywania obecności.
Sensor ruchu w ogrzewanym pomieszczeniu automatycznie dostosowuje pracę urządzenia do potrzeb użytkownika.

Sam dostosuje się do okoliczności.
Dzięki sensorom ruchu i światła, system inteligentnego sterowania automatycznie reaguje na wszystkie zmiany otoczenia. Dlatego dostosowuje pracę grzejnika do nieprzewidzianych okoliczności jak np.:
- wcześniejszy powrót z pracy
- dłuższa nieobecność użytkowników.

Funkcja wietrzenie.
Łazienka jest jednym z tych pomieszczeń, które wymagają dobrej wentylacji i częstego wietrzenia. O to, aby podczas wietrzenia nie dochodziło do strat energii - zadba funkcja wietrzenie. Sensor detekcji otwartego okna automatycznie zatrzyma pracę urządzenia na czas wietrzenia pomieszczenia.

Telia posiada moc 1800 W. Wersja Mirror z lustrem kosztuje 1 129 zł, natomiast bez lustra - 1 004 zł. Obudowę urządzenia wykonano z polimeru w kolorze antracytowym.

Nadesłał:

agencja_pyry

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl