Huawei MateBook D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Huawei MateBook D 15 w nowej, atrakcyjnej ofercie
2021-06-23
Laptop Huawei MateBook D 15 jest od dzisiaj dostępny w atrakcyjnej ofercie cenowej. Do 25 lipca, model z procesorem Intel Core i5 11. generacji można nabyć w cenie 3 399 zł, a model wyposażony w procesor Intel Core i3 10. generacji jest dostępny do 11 lipca w rekomendowanej cenie 2 399 zł.

Laptop Huawei MateBook D 15 w ofercie promocyjnej jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet, x-kom i Komputronik. Oferta może różnić się w zależności od partnerów, szczegóły dostępne są w sklepach.

 

Huawei MateBook D 15 – ekran FullView wysokiej jakości i technologia szybkiego ładowania

Laptop MateBook D 15 został wyposażony w ekran o przekątnej 15,6”, proporcjach 16:9 i rozdzielczości FHD (1920 x 1080). W urządzeniu zastosowano technologię FullView – boczne i górne ramki wokół wyświetlacza są bardzo cienkie i mają zaledwie 5,3 mm, co sprawia, że ekran laptopa stanowi aż 87% powierzchni panelu przedniego urządzenia. Korpus laptopa został wykonany z wysokiej jakości metalu i dodatkowo oszlifowany diamentową technologią, a krawędzie obudowy urządzeń są zaokrąglone. Waga urządzenia wynosi 1,56 kg.

Laptop MateBook D 15 w wersji z procesorem Intel® Core™ i5 11. generacji jest wspierany przez pamięć operacyjną o pojemności 16 GB oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB. W ofercie Huawei dostępny jest też MateBook D 15 z procesorem Intel® Core™ i3 10. generacji, który otrzymał pamięć operacyjną o pojemności 8 GB oraz wewnętrzną o pojemności 256 GB.

 

Huawei MateBook D 15 mieści baterię o pojemności 42 Wh. Urządzenie wyposażone jest w poręczną ładowarkę USB-C o mocy 65 W, wpierającą funkcję szybkiego ładowania. Wystarczy 15 minut ładowania, aby zapewnić pracę urządzenia przez kolejne 2 godziny. Tą samą ładowarką można też naładować wybrane smartfony Huawei, obsługujące funkcję szybkiego ładowania.


Wydajna i szybka praca

Huawei MateBook D 15 został wyposażony w system Shark Fin 2.0, który skutecznie optymalizuje przepływ powietrza rozpraszając generowane podczas pracy laptopa ciepło. Laptop oferuje szeroki wybór portów: wejście USB-C, wejście USB 3.0, wejście HDMI, wejście audio-jack 3,5 mm oraz dwa wejścia USB 2.0. Przycisk zasilania urządzenia jest zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych, dzięki czemu można włączyć laptopa i zalogować się jednym dotknięciem. Kamera do rozmów wideo jest schowana w klawiaturze laptopów. Huawei MateBook D 15 obsługuje również standard łączności WiFi 6.

MateBook D 15 posiada technologię Huawei Share – Multiscreen Collaboration, który umożliwia szybkie łączenie się z innymi urządzeniami Huawei. Użytkownik może jednocześnie sterować smartfonem i laptopem, obsługiwać nawet trzy aplikacje na ekranie laptopa, prowadzić rozmowy wideo, a nawet edytować pliki zapisane na smartfonie bezpośrednio za pomocą komputera. W przypadku wielozadaniowej pracy wymagającej dużej mocy obliczeniowej, można skorzystać z trybu zwiększonej wydajności – wystarczy wtedy nacisnąć klawisze Fn + P.

System operacyjny preinstalowany na MateBook D 15 to Windows 10 Home Edition.

 

Ochrona wzroku użytkownika

W laptopie Huawei MateBook D 15 zastosowano technologię redukcji emisji niebieskiego światła. Potwierdzeniem jej skuteczności jest certyfikat przyznany urządzeniu przez TÜV Rheinland. Laptop Huawei zapewnia więc wysoki komfort korzystania, a jednocześnie pozwala zminimalizować zmęczenie oczu podczas dłuższego patrzenia w ekran urządzenia.

Nadesłał:

Mateusz Rogowski

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Marcela, 2021-06-28 09:34:26

    Zakupiłam z 2 miesiace temu Huawei MateBook D 15 na stronie komputronika dla mojej siostry na 18. Używa ona laptopa cały czas. Do nauki, do grania, do montowania swoich filmików. Jest bardzo bardzo zadowolona. Dlatego jeżeli ktoś się zastanawia to bardzo polecam.


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl