I miejsce, ZŁOTY PARAGON 2022 i nagroda jubileuszowa dla HELIO!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
I miejsce, ZŁOTY PARAGON 2022 i nagroda jubileuszowa dla HELIO!
2022-05-30
12. edycja konkursu „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich” należy do HELIO! Polski producent bakalii otrzymał główną nagrodę w prestiżowym ogólnopolskim plebiscycie – ZŁOTY PARAGON 2022 za EKO Orzechy HELIO Natura.

Ponadto, firma HELIO jako jedyna z branży bakaliowej została wyróżniona w kategorii bakalie i dodatki do ciast za bezkonkurencyjną masę makową! Co więcej, z okazji okrągłego jubileuszu swojej działalności, firma HELIO uhonorowana została również specjalną nagrodą jubileuszową Kolegium Redakcyjnego

 

Złoty Paragon to Nagroda Kupców Polskich przyznawana przez czytelników branżowego miesięcznika „Hurt i Detal” dla najlepszych produktów sektora FMCG. W tym roku, podczas 12. już edycji popularnego plebiscytu – zaszczytne         I miejsce na podium zajęła firma HELIO, otrzymując prestiżową statuetkę „Złoty Paragon 2022 – Nagroda Kupców Polskich LIDER SPRZEDAŻY” za nowość w linii bez konserwantów HELIO Natura – EKO Orzechy Włoskie, w kategorii PRODUKTY SPOŻYWCZE BIO i EKO. Z dumą informujemy też, iż firma HELIO - jako jedyny przedstawiciel branży bakaliowej - otrzymała wyróżnienie w ważnej kategorii: BAKALIE I PRODUKTY DO PIECZENIA CIAST za wielokrotnie już nagradzaną – Masę makową HELIO. 

 

Podczas tegorocznej, uroczystej Gali Liderów Rynku FMCG i Handlu, polski producent bakalii mógł także świętować w zaszczytnym gronie 30- lecie swojej działalności w sektorze spożywczym, odbierając specjalną nagrodę jubileuszową Kolegium Redakcyjnego! 

 

 

Plebiscyt „Złoty Paragon - Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG, podczas której nagradzane są najlepsze produkty w danej kategorii, wyróżniające się największą konkurencyjnością na rynku. Jestesmy dumni, że bakalie i masy do ciast polskiego producenta HELIO już od 30 lat cieszą się niezmiennym zaufaniem Konsumentów, a przyznawane na przestrzeni lat nagrody i wyróżnienia, m.in. przez czytelników„Hurt i Detal”  są dla nas najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości produktów HELIO. Dziękujemy! :-)

 

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl