Jesienna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Jesienna odsłona akcji „Doceniamy, nagradzamy” w NoVa Park
2019-09-11
W sobotę 14 września w NoVa Park startuje kolejna w tym roku edycja ulubionej przez mieszkańców Gorzowa akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Tym razem zakupy w NoVa Park będą nagradzane jesiennymi kwiatami.

„Doceniamy, nagradzamy” to cykliczna akcja, w ramach której NoVa Park – dziękując Klientom za systematyczne wizyty i robienie zakupów w centrum – obdarowuje ich upominkami. Już w sobotę 14 września w godzinach 11.00-19.00 NoVa Park będzie wręczać jesienne kwiaty doniczkowe tym klientom, którzy zrobią zakupy za minimum 100 złotych w dwóch różnych sklepach i okażą dowody zakupu hostessie w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków jest ograniczona. Łącznie do rozdania jest 250 kwiatów doniczkowych!

Podczas akcji atrakcje czekają także na najmłodszych klientów. Do dyspozycji maluchów będą warsztaty kreatywne, plac zabaw oraz strefa gier planszowych.

Pora na nagrodobranie! W sobotę 14 września startujemy z kolejną odsłoną akcji ‘Doceniamy, nagradzamy’! Piękno jesieni w doniczce – taki właśnie prezent od NoVa Park czeka tym razem na Was w podziękowaniu za dokonane zakupy. Zapraszamy do udziału w akcji” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji dostępny jest w Punkcie Obsługi Akcji zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 

Nadesłał:

Orchidea

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl