Kabanoski Sokoliki – mięsna przekąska dla dzieci


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Kabanoski Sokoliki – mięsna przekąska dla dzieci
2019-04-15
Kabanoski Sokoliki to propozycja firmy Sokołów, stworzona z myślą o najmłodszych konsumentach. Teraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem indyka oraz Sokoliki Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny są dostępne w edycji limitowanej, z kolorowymi magnesami do kolekcjonowania. Dzieci są grupą o szczególnych wymaganiach dietetycznych, a dostarczenie wszystkich niezbędnych składników odżywczych ma kluczowe znaczenie dla wzrostu i prawidłowego rozwoju młodego organizmu. Jednocześnie na co dzień trudno nakłonić je do przestrzegania zasad właściwego odżywiania. Produkt, po który najmłodsi sięgną z przyjemnością, musi odpowiadać ich smakowym upodobaniom, ale też być wygodny i budzić pozytywne emocje.

Przekąski dla dzieci - smaczne i pożywne
Szeroki asortyment Sokołowa obejmuje również produkty stworzone z uwzględnieniem potrzeb żywieniowych dzieci. W dedykowanej im linii Sokoliki znaleźć można m.in. Kabanoski wieprzowe z dodatkiem cielęciny oraz z dodatkiem indyka. Te przekąski dla dzieci mają sprawdzony skład - są wytwarzane z najwyższej jakości surowca i pozbawione substancji dodatkowych - takich jak barwniki, związki fosforanowe czy glutaminian monosodowy. To produkt o wysokiej zawartości mięsa - a co za tym idzie, ważne źródło białka, które jest niezbędnym elementem diety dzieci. Delikatne przyprawy zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji smakowych najmłodszych konsumentów.

Kabanoski Sokoliki mają poręczne, łatwe w otwieraniu opakowanie. Świetnie sprawdzą się jako pożywna przekąska w ciągu dnia - w szkole czy na wycieczce, jak również podczas śniadania czy kolacji. W edycji limitowanej do Kabanosków dołączone zostały kolorowe magnesy z wesołą postacią Sokolika.

Potwierdzeniem wysokiej jakości Kabanosków Sokoliki jest złoty medal w tegorocznej edycji plebiscytu Najlepszy Produkt - Wybór Konsumentów. W badaniu tym, na podstawie opinii konsumentów, są wyłaniane najlepsze produkty FMCG. Kabanoski Sokoliki zwyciężyły w kategorii „Żywność dla dzieci".

Nadesłał:

milkas

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl