Kup urządzenia AGD marki Candy i zyskaj nawet 100% zwrotu za zakupy!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Kup urządzenia AGD marki Candy i zyskaj nawet 100% zwrotu za zakupy!
2024-05-22
Marka Candy, producent nowoczesnego sprzętu AGD, ogłasza rozpoczęcie wyjątkowej promocji na wybrane urządzenia do kuchni. Dzięki niej klienci będą mogli zyskać nawet 100% zwrotu za swoje zakupy. To doskonała okazja, aby na wiosnę zmodernizować kuchnię w atrakcyjnej cenie.

Kup dwa produkty, zostaw opinię i odbierz zwrot

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie Kafito.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Przeczytaj również:

Nowa promocja Candy to doskonała okazja na wyposażenie kuchni w stylowy i nowoczesny sprzęt AGD. Ofertą objęto szeroką gamę produktów – piekarniki, zmywarki, płyty kuchenne, okapy, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki mikrofalowe i urządzenia pralnicze do zabudowy. Wystarczy kupić dwa urządzenia marki Candy, które biorą udział w promocji i podzielić się opinią na ich temat dodając hashtag #Candy_plus. Następnie należy zarejestrować swój zakup na stronie promocji. W zależności od wartości kupionego sprzętu można otrzymać nawet do 1300 zł zwrotu. To jednak nie wszystko! Dodatkowo, w organizowanym przez Candy konkursie można wygrać 100% zwrotu za zakupiony sprzęt.

Praktyczne rozwiązania to znak rozpoznawczy Candy

Dlaczego warto skorzystać z promocji? Produkty marki Candy to kwintesencja włoskiego stylu, łączącego najwyższą jakość materiałów z klasycznym wzornictwem. Jednocześnie to liczne praktyczne rozwiązania i technologie. Funkcja Cook Light w piekarnikach Candy pozwala gotować zdrowo z mniejszą ilością tłuszczu. A dzięki innowacyjnym programom czyszczenia hydrolitycznego i pirolitycznego wystarczy kilka kroków, aby piekarnik był czysty i gotowy do kolejnych wyzwań kulinarnych.

Indukcyjne płyty kuchenne Candy oferują rozwiązanie umożliwiające połączenie pól grzewczych w jedną dużą powierzchnię znane pod nazwą Pole Bridge. Dzięki temu zabiegowi możliwe jest komfortowe przygotowywanie potraw nawet w bardzo dużym naczyniu. Będą one ogrzewane równomiernie niezależnie od wielkości garnka. W przypadku zmywarek na uwagę zasługuje program Zoom 39’, który pozwala na wyczyszczenie naczyń w zaledwie 39 minut. A przestronne wnętrze wybranych zmywarek Candy może pomieścić aż 16 kompletów naczyń składających się łącznie ze 176 elementów. Każdy cykl zmywania to oszczędność czasu i pieniędzy.

Lodówki Candy Fresco, dzięki odpowiedniemu układowi wnętrza, pomagają naszym produktom zachować świeżość i właściwości odżywcze na dłużej. Jest to możliwe m.in. dzięki technologii Total No Frost. Zapobiega ona osadzeniu się szronu na ściankach lodówki. Wilgoć jest usuwana z wnętrza urządzenia, co przekłada się na optymalne warunki przechowywania nawet dla wymagających produktów.

Promocja Candy na urządzenia kuchenne: piekarniki, zmywarki, płyty kuchenne, okapy, chłodziarko-zamrażarki, kuchenki mikrofalowe i urządzenia pralnicze do zabudowy trwa od 14 maja do 7 lipca 2024 roku*. Lista produktów objętych promocją oraz szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://promocja-candy.pl/cashback-i-pelen-zwrot. *Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany terminu zakończenia Akcji.

 

Nadesłał:

Haier
http://haier-europe.com

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl