Mali plastycy na start! Rusza konkurs plastyczny dla dzieci


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Mali plastycy na start! Rusza konkurs plastyczny dla dzieci
2020-10-19
Do 20 listopada trwa konkurs plastyczny dla małych artystów, gdzie liczy się pomysł i wykonanie, a na autorów najlepszych prac czekają atrakcyjne nagrody. Organizatorem zabawy jest Centrum Handlowe Auchan Krasne.

„Ruch to zdrowie” – to hasło tegorocznego konkursu plastycznego dla dzieci z naszego regionu. Może wziąć w nim udział każdy mały artysta, który nie ukończył jeszcze 7. roku życia. Można malować farbami i kredkami, przygotować wydzierankę z kolorowych papierów czy skomponować kolaż z różnych materiałów. Ważne, by praca była wykonana płaską techniką plastyczną, miała format A4 i prezentowała jeden z trzech tematów: „Ulubiona zabawa z przyjacielem”, „Rodzinna wyprawa moich marzeń” lub „Mój sportowy idol”. 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody – tablety, gdy planszowe oraz zestawy kultowych klocków. Dodatkowo najlepsze prace zostaną wyeksponowane w powiększonym formacie podczas finału konkursu, który będzie częścią spotkania mikołajkowego 5 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Krasne. Warto do udziału w zabawie zaprosić koleżanki i kolegów z przedszkoli i szkół, ponieważ placówka edukacyjna, z której będzie pochodziło najwięcej nagrodzonych prac, otrzyma nagrodę specjalną.

Jury konkursu czeka na prace do 20 listopada 2020 roku. Należy je wysłać pocztą lub przekazać osobiście na adres: SAGIER ul. Mieszka I 48/50, 35-303 Rzeszów, z dopiskiem „Konkurs plastyczny”. Praca musi być podpisana imieniem i nazwiskiem twórcy. Do przesyłki należy dołączyć kartę zgłoszeniową dostępną na stronie  internetowej organizatora konkursu Centrum Handlowego Auchan Krasne  https://www.auchankrasne.pl/pl . Jest tam również dostępny regulamin konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędą się 5 grudnia 2020 roku w Centrum Handlowym Auchan Krasne podczas spotkania mikołajkowego. Tego dnia dzieci będą mogły również wziąć udział w warsztatach świątecznych i spotkać się ze świętym Mikołajem.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl