Merry Giftmas, czyli przedświąteczne atrakcje w Galerii Krakowskiej


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Merry Giftmas, czyli przedświąteczne atrakcje w Galerii Krakowskiej
2018-12-06
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami.

Największa Galeria w centrum Krakowa zachęca do wspólnego celebrowania tego magicznego czasu. VII Galicyjski Kiermasz Adwentowy, Wyjątkowa Obsługa, lodowisko i… świąteczna niespodzianka. To atrakcje, które w grudniu swoim gościom proponuje Galeria Krakowska.

Grudzień to okres wielkich przygotowań do Świąt. Warto w tym czasie zatrzymać się i poczuć ich magię korzystając z atrakcji, które przygotowała Galeria Krakowska. 

VII Galicyjski Kiermasz Adwentowy

Do 23 grudnia mieszkańcy miasta i turyści, którzy w tym czasie odwiedzą Kraków mogą skorzystać z oferty Galicyjskiego Kiermaszu Adwentowego. Kiermasz kolejny rok z rzędu zagościł przed Galerią Krakowską na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego. Podczas wydarzenia na odwiedzających jarmark czekają występy artystyczne, a 6 i 23 grudnia kiermasz odwiedzi Święty Mikołaj, który będzie rozdawał drobne upominki.

Niezwykły gość z Laponii

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, czy Święty Mikołaj naprawdę istnieje, koniecznie musi odwiedzić Galerię Krakowską w dniach 6-8 grudnia (6-7 grudnia w godzinach od 15:00 do 19:00, 8 grudnia od 11:00 do 19:00), by osobiście go poznać. Ulubieniec dzieci będzie miał dla najmłodszych słodki poczęstunek. Dodatkowo, każdy będzie mógł wsiąść do jego sań i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Świąteczna niespodzianka w Hali Grodzkiej

Świąteczna atmosfera jest tak magiczna i radosna, że aż chce się… tańczyć. Doskonale wie o tym Święty Mikołaj, dlatego wspólnie z elfami przygotował specjalne niespodzianki. Kto wie, może w tym magicznym czasie zaprosi wszystkich do wspólnego świątecznego tańca? Przekona się o tym każdy, kto w dniach 6-8 oraz 10-16 grudnia pojawi się na Hali Grodzkiej w Galerii Krakowskiej. Sanie Mikołaja wypełnione prezentami są bardzo ciężkie, dlatego Święty może również potrzebować pomocy w ich pchaniu. 

Lodowisko przed Galerią Krakowską

Galeria Krakowska w okresie zimowym pamięta również o pasjonatach sportu. Do 28 lutego miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu i dobrej zabawy mogą korzystać z tafli znajdującej się na Placu Jana Nowaka Jeziorańskiego. Na miejscu można wypożyczyć niezbędny sprzęt.

Wyjątkowa Obsługa

W okresie przedświątecznym czeka na klientów Galerii Krakowskiej Wyjątkowa Obsługa, czyli doradcy zakupowi gotowi do pomocy. Na podstawie wywiadu można otrzymać propozycje idealnych prezentów oraz wskazówki dotarcia do sklepów. Dodatkowo w ramach Wyjątkowej Obsługi goście Galerii Krakowskiej mogą bezpłatnie skorzystać z usługi, w ramach której bellboy’e zaniosą świąteczne zakupy do samochodu klienta. 

Harmonogram wydarzeń

Merry Giftmas: 6, 7, 10-14 grudnia w godz. 13.00-19.00 oraz 8, 15, 16 grudnia w godz. 11.00 -19.00.
Wizyta Świętego Mikołaja: 6-7 grudnia w godzinach od 15:00 do 19:00 oraz 8 grudnia w godz. 11:00-19:00.
Wyjątkowa Obsługa: 1-8 grudnia oraz 14-23 grudnia w godz. 13:00-19:00,
w weekendy w godz. 11:00-19:00.
Lodowisko: pon.-sob. w godz. 9:00-21:30 oraz niedz. w godz. 10:00-20:30.

VII Galicyjski Kiermasz Adwentowy: czynny w godz. funkcjonowania Galerii.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl