Nowa kryptowaluta już za pół roku? Otaku Coin zmieni świat fanów mangi, anime i gier


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Nowa kryptowaluta już za pół roku? Otaku Coin zmieni świat fanów mangi, anime i gier
2018-01-06
Otaku Coin – taką nazwę nosi nowa, planowana kryptowaluta, która już latem 2018 roku zatrząśnie światem miłośników japońskiej popkultury. Waluta stworzona z myślą o wszystkich fanach anime, mangi oraz gier wideo wydawanych w Japonii, ma stać się środkiem płatniczym między fanami a branżą.

Nowa kryptowaluta Otaku Coin została wymyślona przez Tokyo Otaku Mode, jeden z największych sklepów zajmujących się sprzedażą rzeczy dedykowanych fanom japońskiej popkultury. Sklep sprzedaje swoje towary do ponad 130 krajów na całym świecie, a jego profil na Facebooku śledzi ponad 20 milionów osób.

Jak czytamy na Animeholik.pl:

"Projekt Otaku Coin ma opierać się na standardzie ERC20 i wykorzystywać technologię blockchain. (…) Pomysłodawcy kryptowaluty Otaku Coin chcą by stała się ona nowym środkiem płatniczym między fanami a branżą anime, mangi oraz gier. (…) Z materiałów aktualnie udostępnionych przez pomysłodawców możemy się dowiedzieć, że walutę Otaku Coin będziemy mogli otrzymać uczestnicząc w imprezach, oglądając anime, recenzując treści, polecając wybrane tytuły naszym znajomym."

Komitet pomysłodawców nowej kryptowaluty zakłada, że to może trafić do pierwszych zainteresowanych podczas nadchodzącego lata. Obecnie projekt wciąż jest dopracowywany, ale pod adresem https://otaku-coin.com/en/ już funkcjonuje strona przybliżająca cały projekt.

Nadesłał:

Sasage

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl