Nowość! BIO sok Rabenhorst 120/80 – bogactwo potasu w trosce o prawidłowe ciśnienie


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Nowość! BIO sok Rabenhorst 120/80 – bogactwo potasu w trosce o prawidłowe ciśnienie
2018-04-30
W ofercie marki Rabenhorst znanej z bogatej gamy naturalnych organicznych soków z owoców i warzyw pojawiła się nowość – Bio Sok Rabenhorst 120/80.

W ofercie marki Rabenhorst znanej z bogatej gamy naturalnych organicznych soków z owoców i warzyw pojawiła się nowość – Bio Sok Rabenhorst 120/80.

Rabenhorst 120/80 to ekologiczny, wegański sok z potasem i naturalną witaminą C. Składa się z soków uzyskanych z bezpośrednio tłoczonych buraków, czerwonych winogron, pomarańczy, bananów, malin, aceroli, marakuji i soku z cytryny. Wszystkie te składniki pochodzą tylko i wyłącznie z kontrolowanych upraw organicznych. Sok Rabenhorst 120/80 dzięki starannemu połączeniu bogactwa odżywczego buraków z wybranymi owocami jest naturalnie bogaty w potas.

Potas to jeden z najważniejszych pierwiastków dla organizmu, niezbędny do jego właściwego funkcjonowania. Między innymi uczestniczy w powstawaniu impulsów nerwowych jest zatem konieczny do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i pracy mięśni. Potas jest również niezwykle istotny w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia, którego optymalna wartość wynosi 120/80 mm Hg.

Już 200 ml soku Rabenhorst 120/80 pokrywa referencyjną ilość potasu do 20% i witaminę C do 50%. Sok Rabenhorst 120/80 jest więc pysznym sposobem na naturalne uzupełnienie diety w potas oraz witaminę C. Sok dostępny jest w dobrych sklepach, w sklepach ze zdrową żywnością i aptekach.

 

Średnia wartość odżywcza na 100 ml:

Wartość energetyczna: 199 kJ (47 kcal)

Tłuszcz: <0,5 g

W tym nasycone kwasy tłuszczowe: <0,1 g

Węglowodany: 11g

w tym cukry: 11g

Tłuszcz: <0,5 g

Białka: <0,5 g

Sol: <0,01 g

Potas: 200 mg / 10% *

Witamina C: 20 mg / 25% *

Marka: RABENHORST

Pojemność: 750 ml

Cena: ok. 14 zł

Importer: Victualia Saluber www.victualia.pl

 

 

* Rabenhorst jest niemiecką firmą rodzinną produkującą soki od 200 lat! Firma wykorzystuje całe swoje wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedzę do tworzenia najwyższej jakości soków ze świeżych, zdrowych i najlepszych jakościowo warzyw i owoców. Soki Rabenhorst są naturalne, w zdecydowanej większości ekologiczne, niezwykle esencjonalne i aromatyczne. Dzieję się tak za sprawą unikalnego procesu produkcji, polegającego między innymi na powolnym tłoczeniu na zimno świeżych owoców prosto do butelek.

 

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl