NOWOŚĆ! Mysiu Pysiu – ekologiczny płyn do mycia szyb, luster i stali. 100% naturalny, vegański


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
NOWOŚĆ! Mysiu Pysiu – ekologiczny płyn do mycia szyb, luster i stali. 100% naturalny, vegański
2020-06-10
ZAA-ZOO-LAA to nowa, polska marka oferująca gamę nowoczesnych, ekologicznych produktów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych powierzchni.

 

 

ZAA-ZOO-LAA to nowa, polska marka oferująca gamę nowoczesnych, ekologicznych produktów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych powierzchni. Produkty marki  ZAA-ZOO-LAA to wysoce skuteczne, hipoalergiczne, wegańskie środki czyszczące stworzone w 100% ze składników naturalnych, zawierające związki powierzchniowo czynne wyłącznie  pochodzenia roślinnego.

               Ekologiczny, wegański płyn MYSIU PYSIU marki ZAA-ZOO-LAA przeznaczony jest do czyszczenia szkła, luster, stali oraz innych powierzchni wodoodpornych. Produkt stworzony został w 100% ze składników pochodzenia organicznego, zawiera wyłącznie roślinne związki powierzchniowo czynne i jest całkowicie biodegradowalny.  Ekologiczny płyn Mysiu Pysiu jest wydajny, skutecznie i bez zbędnego szorowania wyczyści nawet mocno zabrudzone powierzchnie, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i najwyższego komfortu użytkowania.  Mysiu Pysiu to produkt RAW, nie zawiera żadnych substancji zapachowych, jest więc bezwonny, hipoalergiczny, nie uczula, nie powoduje alergii, nie podrażnia oczu i skóry, jest całkowicie bezpieczny dla środowiska i zwierząt. Wegański płyn Mysiu Pysiu marki ZAA-ZOO-LAA ma tak bezpieczny, neutralny dla środowiska i żywych organizmów skład, że nawet jego przypadkowe spożycie nie stanowi bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Szczególnie polecany jest dla alergików, astmatyków oraz osób o wrażliwej skórze ze skłonnościami do podrażnień.

               Produkt dostępny jest w wygodnym opakowaniu, wyposażonym w innowacyjny, opatentowany atomizer, umożliwiający płynną regulację aplikacji produktu od punktowego strumienia, do lekkiej mgiełki o dużym zasięgu. Dzięki temu opakowanie można śmiało wykorzystać w ramach upyclingu. Wyjątkowo atrakcyjny wygląd opakowania, modny pastelowy kolor i uroczy bohater na etykiecie sprawią, że płyn doskonale zaprezentuje się w każdym wnętrzu. Stanie się nie tylko wspaniałym i skutecznym pomocnikiem podczas domowych porządków, ale także efektownym i modnym dodatkiem w domu.

Cleanright Vegan Hypoallergenic Allergy Certified

Produkt NIE ZAWIERA:

· SLS, SLES, NTA, EDTA
· parabenów, sztucznych barwników
· chloru, wybielaczy optycznych
· PEG, substancji petrochemicznych
· fosforanów, siarczanów
· formaldehydu, boranu, benzoesanu sodu

 

www.zaazoolaa.com

Marka: ZAA-ZOO-LAA

Pojemność: 350 ml

Cena: ok 20 zł

 

Produkty marki ZAA-ZOO-LAA dostępne będą w sprzedaży stacjonarnej oraz internetowej. Obecnie cały asortyment można nabyć w e-sklepach:

- Cocolita.pl

- kosmetykizameryki.pl

- eKobieca.pl

- 3XK.pl

 

*ZAA-ZOO-LAA to nowa polska marka stworzona przez ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w kreowaniu i produkcji najwyższej jakości naturalnych kosmetyków ekologicznych. ZAA-ZOO-LAA jest godną zaufania marką oferującą gamę innowacyjnych, ekologicznych, wegańskich produktów przeznaczonych do czyszczenia oraz pielęgnacji różnych powierzchni. Produkty marki  ZAA-ZOO-LAA to wysoce skuteczne, hipoalergiczne środki czyszczące, stworzone w 100% ze składników naturalnych, zawierające związki powierzchniowo czynne wyłącznie pochodzenia roślinnego. Wszystkie produkty marki bazują na nowatorskich recepturach opartych na enzymach, kwasach i octach owocowych oraz warzywnych. Nie uczulają, nie powodują alergii, nie stanowią zagrożenia dla oczu lub skóry, są całkowicie biodegradowalne i neutralne dla środowiska naturalnego oraz organizmów żywych. Asortyment marki idealnie sprawdzi się w domu astmatyków, alergików, małych dzieci oraz osób z nadwrażliwością i chorobami skóry. Produkty ZAA-ZOO-LAA są tak bezpieczne, że nawet przypadkowe spożycie nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia. Misją marki ZAA-ZOO-LAA jest ochrona zdrowia ludzi i zwierząt oraz szacunek i dbałość o środowisko poprzez zapewnienie klientom możliwości funkcjonowania w całkowicie bezpiecznym domu, wolnym od szkodliwych produktów chemicznych. Markę ZAA-ZOO-LAA w szczególności docenią konsumenci stawiający na produkty naturalne, ekologiczne, hipoalergiczne, bezpieczne dla zdrowia, oraz osoby świadome potrzeby dbania o siebie i bliskich, ale także o swoje otoczenie oraz środowisko naturalne.

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl