NOWOŚĆ! Wesołe Paluszki z dynią i rozmarynem BIO


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
NOWOŚĆ! Wesołe Paluszki z dynią i rozmarynem BIO
2019-10-21
Marka Holle rozwija swoją ofertę wprowadzając na rynek nową serię przekąsek KIDS. Linia HOLLE KIDS dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia. Dotychczas oferta Holle koncentrowała się na gamie żywności kierowanej głównie dla niemowląt.

 

 Marka Holle rozwija swoją ofertę wprowadzając na rynek nową serię przekąsek KIDS. Linia HOLLE KIDS dedykowana jest dzieciom od 3 roku życia. Dotychczas oferta Holle koncentrowała się na gamie żywności kierowanej głównie dla niemowląt. Wyodrębnienie zupełnie nowej linii dla dzieci od lat 3 rozpoczyna nowy rozdział w gamie produktów Holle. Daje także rodzicom nieco starszych dzieci możliwość korzystania z bezpieczeństwa produktów i jakości Holle przez kolejne lata wzrostu i rozwoju ich pociech.

 Pierwszym produktem z serii KIDS są Wesołe Paluszki BIO z dynią i rozmarynem - Happy Sticks. Wesołe Paluszki BIO Holle z dynią i rozmarynem to smakowita przekąska w formie krótkich, chrupiących paluszków, które wypiekane są z mąki pszennej i pełnoziarnistej mąki jęczmiennej. Wyjątkowy smak i zachęcający aromat zawdzięczają dodatkom pachnącego rozmarynu oraz smakowitej dyni, a także odrobinie soli morskiej. Wszystkie składniki paluszków Holle pochodzą z upraw ekologicznych i biodynamicznych, w których proces wzrostu roślin jest skrupulatnie kontrolowany. Paluszki są doskonale dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci od lat 3. Są naturalne, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków oraz dodatkowego cukru. Wesołe Paluszki BIO Holle posiadają certyfikat Demeter, który jest znany i ceniony na całym świecie. Certyfikat jakości Demeter jest szczególnie trudny do zdobycia i otrzymują go wyłącznie produkty spełniające wyśrubowane warunki, gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktu. 

            Nowa przekąska Happy Sticks jest organicznym przysmakiem nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych, ceniących sobie ekologiczne produkty o zdrowym i sprawdzonym składzie, a także delikatnym, przyjemnym smaku. Opakowanie zawiera 100 g paluszków idealnie sprawdzających się jako wartościowa przekąska w domu, na spacerze, szkole czy też w podróży.

 

www.holle.pl, Pojemność: 100 g, Cena: ok 9 zł, Importer: Victualia Saluber

 

*Firma Holle została założona w 1933 r. jako producent ekologicznej żywności dla dzieci. Już na samym początku z produkcji wyeliminowane zostały wszystkie konserwanty i środki chemiczne. Siedziba firmy Holle mieści się przy granicy szwajcarsko-niemieckiej. Żywność dla dzieci firmy Holle sprzedawana jest już od 35 lat. Dostępna jest zarówno w Szwajcarii, jak i na terenie Europy w sklepach ze zdrową żywnością, aptekach i u dostawców ekologicznych. Wszystkie sektory produkcyjne firmy HOLLE uznają najnowsze standardy technologiczne, wymogi i certyfikaty (ISO). Standardy te wdrażane są w procesie przygotowania mleka i dań zbożowych zawierających ziarna pochodzące głównie z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych, posiadających certyfikat Demeter w zakresie upraw ekologicznych i biologicznych.  Zboża wykorzystywane przez Holle rosną na urodzajnych, wolnych od pestycydów i herbicydów ziemiach, które zostały wzbogacone i przygotowane pod kątem upraw ekologicznych. W trosce o dobro dzieci Holle wybiera wyłącznie wyselekcjonowane zboża Demeter a ekologiczne kaszki dla niemowląt firmy Holle są wytwarzane z pełnego ziarna zbóż i przygotowywane w sposób dostosowany do niemowląt. Do dań w słoiczkach firma używa tylko i wyłącznie specjalnie wyselekcjonowane warzywa, owoce i mięso ekologiczne z upraw ekologicznych lub gospodarstw opatrzonych logo Demeter. Dzięki temu w efekcie otrzymane produkty Holle, są naturalnym składnikiem codziennej diety, dającym zwłaszcza dzieciom i niemowlętom wiele korzyści.

 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl