Nowy Rok, nowe logo, nowy Everspace


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Nowy Rok, nowe logo, nowy Everspace
2018-01-03
Początek Nowego Roku to często czas reorganizacji życia i pracy nad samym sobą. Zmieniamy przyzwyczajenia, odświeżamy fryzurę, garderobę, a także, jak w przypadku Everspace, komunikację wizualną.

W ostatnich miesiącach marka tajemniczo informowała o nadchodzących zmianach. Z końcem starego, 2017 roku, firma zaprezentowała nowe logo.

Nowy branding, jak podkreślał prezes Everspace Dariusz Wicher, był potrzebny od dawna. Poprzednie logo było już nieaktualne i nie budziło pożądanych skojarzeń z marką. Rebrandingiem firma chciała przede wszystkim podkreślić wartości, jakie reprezentuje. Najważniejsze z nich to:  jakość, profesjonalizm, wyjątkowy design, kreatywność rozwiązań i indywidualne podejście do klienta. Obecnie komunikacja jest spójna, dojrzała, a także wpisuje się w najnowsze trendy.

Od teraz marka Everspace ma także swoje własne hasło przewodnie. „Dzień dobry w biurze" - takie jest teraz „drugie imię" firmy. Słysząc i widząc to hasło, klient wie, że ma do czynienia z meblami do wnętrz biurowych. Takie powinno być właściwe skojarzenie. Już samo słowo  „dzień dobry" wnosi wiele radości i budzi pozytywne skojarzenia - mówi Marcel Marczuk, autor nowej komunikacji wizualnej Everspace. W odświeżonym logo firma postawiła na połączenie nowoczesnej typografii z klasyczną bielą i czernią. Symbolem, który ma być bezpośrednio kojarzony z marką jest, przycięty pod katem 180 stopni, prawy dolny róg kwadratu. Oznaczać ma narożnik biurka, tudzież stołu biurowego. Dołączona jest do niego mała litera „e" - od nazwy Everspace. Pisownia małą literą również zwraca uwagę na nowoczesne podejście firmy i jej niezmanierowany charakter.

Dariusz Wicher przyznaje: Droga była długa i niełatwa. Propozycji było wiele, forma zmieniała się wielokrotnie. Jednak po burzliwych dyskusjach, spotkaniach i propozycjach wybraliśmy, naszym zdaniem, logo idealne.

Za zmianę komunikacji wizualnej dotyczącej logo i hasła odpowiada Marcel Marczuk ze Spacemonkeys. Rolę doradczą pełniła agencja OKK!, która towarzyszyła w dyskusjach i trzymała rękę na pulsie. Nową odsłonę KV Everspace można podziwiać  na Facebooku. Niebawem firma będzie informować o kolejnych zmianach. Więcej szczegółów na stronie www.everspace.pl .

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl