Nowy Showroom Pergoletta w Warszawie już otwarty!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Nowy Showroom Pergoletta w Warszawie już otwarty!
2017-12-13
Pergoletta Sun&Shadow to polska marka, oferująca na rodzimym rynku najwyższej jakości rozwiązania w zakresie systemów ochrony przeciwsłonecznej, jakie powstają w parkach technologicznych belgijskich firm Brustor i Prostor.

 Wieloletnie doświadczenie w branży stolarki aluminiowej i okiennej wykorzystane zostało do rozwinięcia działalności w obszarze nowoczesnych systemów osłonowych. Oferta Pergoletty obejmuje pergole, parasole i ekrany przeciwsłoneczne.

W grudniu 2017 roku otwarty został w Warszawie nowy Showroom Pergoletta Sun & Shadow.

To pierwszy w Polsce salon specjalizujący się wyłącznie w sprzedaży pergoli ogrodowych, połączony z ich luksusową ekspozycją. Stanęły tu dwie aluminiowe pergole, flagowe modele – Altea i Ombra grande. W komfortowych warunkach, z perspektywy wygodnej kanapy można poznać wszystkie ich zalety i możliwości.

Oferta Pergoletty to innowacyjne zadaszenia tarasowe, których walory docenia cały świat. Od niedawna rownież w Polsce zyskują coraz większą popularność. To zaawansowane technologicznie, multifunkcjonalne konstrukcje, wykonane z aluminium, z niezwykłą dbałością o detale i względy estetyczne. Prosta, ascetyczna bryła, prawie nieograniczone możliwości kolorystyczne sprawiają, że można je postawić wszędzie – przy dowolnym budynku mieszkalnym, na tarasie, w ogrodzie, nad basenem, na większym, odsłoniętym balkonie, przy budynkach komercyjnych – restauracjach, hotelach, kawiarniach. Niezależnie od stylu architektury, której towarzyszą, zawsze doskonale komponują się z otoczeniem. Ascetycznej formie towarzyszy bogactwo wyposażenia – oświetlenie led, led RGB, ogrzewanie, pionowe screeny chroniące od słońca i wiatru, szklane przesuwne panele, czujnik wody i deszczu, a wszystko sterowane automatycznie za pomocą jednego pilota.

W warszawskim Showroomie macie Państwo możliwość poznać szczegóły konstrukcji pergoli Pergoletta, przetestować wszystkie funkcje; sprawdzić, jak działa automatycznie sterowany dach i system odprowadzania wody, jak zmienia się nastrój, w zależności od wyboru oświetlenia. Oraz wyobrazić sobie własny taras pod pergolą. Pracownicy firmy Pergoletta pomogą zaplanować go w najmniejszym nawet szczególe i zrealizują dla Państwa najbardziej śmiałe projekty, z gwarancją najwyższej jakości.

Showroom Pergoletta Sun & Shadow zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 19.00.

Lokalizacja:

Aleja Rzeczypospolitej 31
02-972 Warszawa (Wilanów)
Pergoletta.pl


Nadesłał:

tab2

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl