Polbruk z tytułem Superbrands Polska 2020


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Polbruk z tytułem Superbrands Polska 2020
2020-09-22
Marka Polbruk – największy na polskim rynku producent materiałów betonowych do aranżacji funkcjonalnych i stylowych nawierzchni oraz elementów małej architektury, została laureatem konkursu Superbrands Polska.

 

Marka Polbruk – największy na polskim rynku producent materiałów betonowych do aranżacji funkcjonalnych i stylowych nawierzchni oraz elementów małej architektury, została laureatem konkursu Superbrands Polska.

 

Organizacja Superbrands  to jedyna na świecie niezależna instytucja promująca ideę brandingu. Działa w blisko 90 krajach i od 25 lat wyłania najsilniejsze marki na światowych rynkach. W każdym kraju nagradza marki, które osiągnęły rynkowy sukces, prezentuje i popularyzuje ich historie, osiągnięcia oraz dokonania. Marki nominowane do nagrody Superbrands wyłaniane są na podstawie badań konsumenckich oraz opinii niezależnych ekspertów. Na potrzeby Superbrands 2020 swoją opinię wyraziło ponad 10 tysięcy konsumentów, których zapytano o ponad 2000 marek. Badanie zrealizowane zostało przez Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia.

W tym roku w wyniku przeprowadzonych badań konsumenckich oraz głosowania członków Rady Marek złożonej z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR, marka Polbruk znalazła się w gronie najsilniejszych marek na polskim rynku i została wyróżniona prestiżowym tytułem Superbrands. Eksperci oceniali pozycję rynkową na polskim rynku, jakość produktów i relacji b2b oraz innowacyjność i działania CSR. 

– Obecność w gronie najsilniejszych marek to dla nas wyjątkowy zaszczyt i wspaniała nagroda za wspólną pracę i starania zespołu oraz wszystkich pracowników, którzy na każdym etapie dbają o wysoką jakość produktów, troszczą się o klientów, partnerów biznesowych oraz podmioty lub organizacje, z którymi współpracujemy na różnych płaszczyznach – mówi Magdalena Pieczulis, Dyrektor Marketingu w firmie Polbruk SA, która podczas uroczystej gali XIV edycji konkursu odebrała w imieniu marki nagrodę. - Superbrands Polska 2020 to nadzwyczajne wyróżnienie, które motywuje nas do dalszego działania, rozwoju i nieustannego doskonalenia na wszystkich płaszczyznach funkcjonowania marki.

 

 

 

Polbruk S.A. – to największy obecnie na polskim rynku producent kostki brukowej i wyrobów

drogowych w Polsce, stanowi część międzynarodowego koncernu CRH plc – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie. W ofercie Polbruk znajdują się produkty z segmentów - Styl, Klasyka, TOP oraz rozwiązania przemysłowe, wykorzystywane do budowy placów, deptaków, parkingów i chodników w całej Polsce. Polbruk SA jest laureatem nagrody Superbrands Polska 2020.

 

O firmie

www.polbruk.pl

www.facebook.com/polbruk

www.instagram.com/polbruk_inspirujemy/

www.facebook.com/JestemFachowcem


 

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl