Polska marka modowa godna uwagi


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2017-06-06
Monnari to firma, która na rynku już 20 lat temu Praktycznie od początku rynkowego istnienia preferowała znakomitej jakości konfekcji jak również dodatków dla Pań Monnari kieruje własne kolekcje dla wszystkich pań pewnych swej wartości i dynamicznych.

Osiągnięcia, które są ich udziałem są ponadprzeciętne. Marka systematycznie poszerzała swoją propozycję i osiagała następne sukcesy. Do tych najważniejszych zdobyczy z zupełną pewnością wypada zaliczyć ofertę publiczną na GPW, który miał miejsce jedenaście lat temu. Również w tym roku Monnari przygotowała pokaz niezwykły, bo gościem wieczoru była jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie , czyli Claudia Schiffer. Przez 10 lat od powstawania marki Monnari może się pochwalić przynajmniej 150 punktami sprzedaży w skali kraju. Kooperuje z nimi prawie każda hurtownia torebek, ponadto rozpoznawalne e-sklepy w branży modowej.

Gigantyczną popularnością wśród fanek cieszą się akcesoria i tanie torebki. Monnari każdego roku wypuszcza na rynek zawsze dwie kolekcje akcesoriów wiosenną i jesienną. Charakteryzuje je urok przepięknym, ciekawym wyglądem. Bezbłędnie współgrają ze stylizacjami biznesowymi, noszonymi jak również galowymi i sportowymi. Marka stara się dorównać wielkim wymaganiom klientek, które bardzo często się zmieniają.

Zarówno garderoba marki, a także akcesoria takie jak damskie torebki Monnari mą miejsce w serach klientek, w tym również sław i celebrytek. Jak widać założenia marki odnośnie kobiecości, wolności i dobrego smaku odpowiadają klientkom w każdym wieku.

Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl