Poznaj wilczy świat marki Jack Wolfskin


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2022-12-21
Jack Wolfskin to brand z ponad 40-letnią tradycją, który od momentu powstania stawia na połączenie jakości, designu i miłości do natury. By jeszcze mocniej podkreślić swój charakter i idee przyświecające działaniom, marka rozpoczęła komunikację pod hasłem „We Live to Discover”.

 

W ramach prowadzonej kampanii „We Live to Discover” brand inspiruje do odkrywania siebie, świata i środowiska. Zachęca do spędzania czasu w outdoorze – do każdej aktywności na świeżym powietrzu, która pomaga tworzyć nowe doświadczenia i dystansować się od pędu codzienności. Inspirując do wyjścia z domu i otwarcia się na poszukiwanie nowych wrażeń, niekoniecznie tych ekstremalnych, marka chce także aktywizować swoich odbiorców do prośrodowiskowej postawy i odpowiedzialnych decyzji zakupowych.

 

Poszukiwacze przygód, entuzjaści outdooru i miłośnicy wysokiej jakości oraz najlepszych technologii z pewnością docenią nie tylko produkty niemieckiej marki, ale także idee przyświecające jej działaniom. Jack Wolfskin to brand, który łączy powyższe cechy, jednocześnie nie zapominając o realnych działaniach prośrodowiskowych, które są nieodłącznym elementem DNA marki. Ponad 40 lat istnienia pozwoliło zebrać nieocenione doświadczenie, a także zbudować tradycję oraz społeczność wiernych konsumentów.

 

            Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży akcesoriów i ubrań outdoorowych, Jack Wolfskin oferuje wysokiej jakości produkty powstałe w procesie zrównoważonej produkcji, a jednocześnie zgodne z trendami i najnowszymi innowacjami. Marka stawia na pierwszym miejscu wytrzymałość swoich produktów w każdych warunkach, dlatego poddaje je szeregowi testów. W myśl hasła „Engineered in Germany. Proven in the Wild” cały asortyment marki jest precyzyjnie projektowany, a następnie testowany w outdoorze. Wycieczki górskie, przejażdżki rowerowe czy spacery z psem – produkty Jack Wolfskin sprawdzą się w każdej formie aktywności fizycznej i będą gwarantem wyjątkowych przeżyć.

 

Mając na uwadze troskę o środowisko, tak bliską dzikiej naturze marki, Jack Wolfskin angażuje do współpracy osoby i organizacje, które także cenią sobie ekologiczne podejście do życia i troskę o otoczenie. W związku z tym do wilczej rodziny od 2017 r. należy Martyna Wojciechowska, która jest oficjalną ambasadorką i twarzą marki. Jack Wolfskin Poland od lat podejmuje także szereg działań edukacyjnych dotyczących szerzenia wiedzy na temat natury i życia wilków, m.in. we współpracy ze Stowarzyszeniem dla Natury „Wilk”.

Więcej szczegółów – już wkrótce!

             

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl