Produkty akrylowe SANPLAST SA- z Wami od 25 lat!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Produkty akrylowe SANPLAST SA- z Wami od 25 lat!
2022-05-13
W 1997 roku SANPLAST SA rozpoczął produkcję produktów akrylowych. Stale zmieniające się wymagania i potrzeby użytkowników pociągnęły za sobą nieprzerwaną ewolucję produktów wyposażenia łazienki w tym także brodzików i wanien. Przez 25 lat technika produkcji, a także styl zmieniły się nie do poznania

W 1997 roku SANPLAST SA rozpoczął produkcję produktów akrylowych. Stale zmieniające się wymagania i potrzeby użytkowników pociągnęły za sobą nieprzerwaną ewolucję produktów wyposażenia łazienki w tym także brodzików i wanien. Przez 25 lat technika produkcji, a także styl zmieniły się nie do poznania.

SANPLAST SA w 1997 roku wypuścił pierwsze produkty akrylowe sygnowane logo marki. W pierwszej kolejności na rynku pojawiły się brodziki akrylowe serii Classic, które przez lata święciły tryumfy. Na przestrzeni lat asortyment SANPLAST SA się rozszerzał. Do portfolio trafiały coraz to nowsze modele, a do oferty weszły wanny akrylowe. Wszystko się zmieniało, a SANPLAST nieustannie podążał za potrzebami Klientów zmieniając swój park przemysłowy, po to, aby dostarczać swoim Klientom najbardziej nowoczesne propozycje do łazienki. W efekcie, aktualnie do wyboru jest szeroka gama produktów akrylowych: brodzików i wanien, a Klienci mogą przebierać w dostępnych wymiarach i kształtach.

„Przez 25 lat nasze akrylowe propozycje ewoluowały. Trudno uwierzyć, że pierwsze brodziki trafiły do domów naszych Klientów 25 lat temu. Pierwsza seria akrylowych brodzików - Classic rozwijała się i z czasem została wzbogacona o wanny. Z sentymentem myślę o tamtych początkach. Kiedyś w produktach akrylowych dominowały kolory zieleni, granatu, czerwieni, teraz biel stała się standardowym kolorem brodzików i wanien. Z przyjemnością obserwuję jak polskie łazienki zmieniają się z dnia na dzień i niezwykle cieszę się, że jako Sanplast jesteśmy częścią tej zmiany.” – wspomina Wiesław Podraza – Prokurent SANPLAST SA i jeden z założycieli firmy.

„Obecnie Klienci mogą wybierać spośród 13 serii wanien oraz 9 linii brodzików. Asortyment tworzą zarówno popularne produkty z wysokiej jakości akrylu sanitarnego, jak i te wyprodukowane z odlewów mineralnych. Do dyspozycji oddajemy brodziki i wanny w różnych wymiarach, kolorach, kształtach, a także w różnych zakresach cenowych, dzięki czemu bez problemu dobierzemy produkt do potrzeb aranżacyjnych każdej łazienki oraz zasobności portfela. ”- dodaje Robert Dziak – Prezes Zarządu SANPLAST SA.

Różni ludzie, różne potrzeby

Każda łazienka wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego SANPLAST SA proponuje Klientom produkty, które gwarantują czystą przyjemność kąpieli. Coraz częściej Klienci poszukują także kompletnych rozwiązań łazienkowych. Segment ten bardzo szybko się rozwija. „Z myślą o najbardziej wymagających Klientach powstały serie akrylowych wanien kompletnych LUXO i LOFT LINE, które oferowane są ze zintegrowaną obudową i syfonem. Różnią się wzornictwem wnętrza oraz kształtem obudowy od swoich poprzedników, zapewniając jednocześnie ten sam komfort i luksus kąpieli. W tym przypadku jednak kupując jeden produkt, klient nie musi się martwić o dopasowanie pozostałych elementów wanny i tracić na to, tak potrzebny podczas wyposażania łazienki, czas.”- zauważa Robert Dziak.

Przez lata swojej działalności, SANPLAST SA stał się wiodącym producentem brodzików, wanien i kabin prysznicowych w Polsce. To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, a także podążaniu za trendami i śledzeniu potrzeb klientów. Poznaj szeroką ofertę produktów marki SANPLAST na www.sanplast.p

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl