Przyszłość zaklęta w kartach


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2018-03-13
Wróżenie z fusów po herbacie, interpretowanie układu linii dłoni, a także magia tarota tudzież tajemnice szklanej kuli. Magicy zapewniają nam sposobów, na podstawie których umieją odgadnąć, czego tylko zapragniemy, jak również znaleźć odpowiedź nawet na najtrudniejsze pytania.

W dzisiejszych czasach mamy możliwość odwiedzić wróżbitę osobiście lub skorzystać z innej, szczególnie korzystnej opcji – przepowiedni online. Niezależnie od tego, co wybierzemy, zawsze liczymy na podobny rezultat – pragniemy dowiedzieć się, jakie niespodzianki czekają nas w przyszłości. Pytamy przede wszystkim o związki, pieniądze, samopoczucie czy pomyślność. Przeważnie mamy nadzieję, że dowiemy się prawdy. Jak jest faktycznie, trudno ustalić.

Magia pociągała ludzi od dawna. Również osoby, które absolutnie nie wierzą we wróżby online i podchodzą do magii dość ostrożnie, zmieniają nieraz zdanie. Pojawia się wówczas wiele dotyczących działań wróżbitów. Z drugiej strony, to czy jesteśmy pewni, że pragniemy mieć świadomość, kiedy umrzemy, nabawimy się choroby, czy też kto jest nam pisany? Taka wiedza prawdopodobnie będzie przykra, ponieważ możemy za wszelką cenę próbować zmieniać przepowiedziane zdarzenia, natomiast jak już wielokrotnie mogliśmy sobie uzmysłowić, może to graniczyć z cudem.

Najlepsze rozwiązanie może stanowić zachowanie zdrowego rozsądku. Warto wziąć pod uwagę charakter, jakim cechują się efekty wizyt u wróżbitów, zapominając o ślepej wierze we wszystko to, do czego stara się przekonać nas obcy człowiek. Być może są wśród nas osoby, które faktycznie potrafią spojrzeć w przyszłość. Więcej jest jednak tych działających jedynie komplementami, zagrywkami psychologicznymi czy zwykłym sprytem. Spojrzeć na wróżbę z przymrużeniem oka, traktując ją półserio? Wróżba z kart klasycznych, zawsze jest to jakieś rozwiązanie. Zazwyczaj jednak rozsądniej twardo stąpać po ziemi.

Nadesłał:

Dabali777

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl