Salon Kärcher w Bonarce


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Salon Kärcher w Bonarce
2017-10-27
Pierwszy w Polsce salon marki KÄRCHER, łączący zalety tradycyjnego salonu sprzedaży z wygodą zakupów internetowych, otwiera się w najbliższy piątek (27 października) w krakowskiej Bonarce.

Z okazji otwarcia na klientów czekają niespodzianki i rabat 10% na wszystkie produkty do użytku domowego zamówione internetowo.

Przeczytaj również:

Nowy salon mieści się na I p. Bonarki, naprzeciwko marketu Leroy Merlin. W salonie każdy będzie mógł zobaczyć i zapoznać się z działaniem domowych urządzeń czyszczących Kärcher. Z pomocą dyżurujących doradców zamówić  także inne urządzenia z bogatej oferty firmy.

Kärcher  to marka urządzeń czyszczących do zastosowań konsumenckich i profesjonalnych, której popularność w Polsce wzrasta niezmiennie od 25 lat. Tworzone z troską o środowisko urządzenia wysokociśnieniowe, zamiatarki, odkurzacze uniwersalne, z filtrem wodnym, piorące lub tradycyjne, myjki do okien, parownice czyszczące gorącą parą wodną, stanowiska do prasowania, pompy wody, akcesoria ogrodnicze, a także szerokie wyposażanie dodatkowe urządzeń i przyjazne środowisku środki czyszczące Kärcher - to w skrócie zakres oferty kierowanej do polskiego konsumenta.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych
terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2
powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz Kino Cinema City, jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny. Obiekt został wybudowany przez TriGranit Corporation, który obecnie jest jego zarządcą.

NEPI ROCKCASTLE PLC

Właściciel Bonarki NEPI Rockcastle plc jest wiodącym inwestorem oraz deweloperem nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej, którego akcje notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu oraz Amsterdamie. Znajduje się również w pierwszej dziesiątce firm z branży nieruchomości komercyjnych w kontynentalnej Europie pod względem wartości rynkowej.Firma posiada jeden z największych portfeli nieruchomości w Rumunii, Polsce oraz na Słowacji, a także wyraźnie zaznacza swoją obecność w Chorwacji, Czechach oraz Serbii. Jej wykwalifikowany i doświadczony zespół aktywnie zarządza portfelem wysoko ocenianych nieruchomości komercyjnych.

NEPI Rockcastle charakteryzuje przemyślana strategia rozwoju firmy kładąca nacisk na planowanie, jakość wykonania, zrównoważony rozwój, etykę pracy oraz oszacowanie ryzyka na wczesnym etapie. Firma uzyskała rating agencji Standard & Poor (BBB, stabilna perspektywa) oraz Moody (Baa3, pozytywna perspektywa).

Nadesłał:

bezstronny22

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl