Soczewki okularowe Hoyalux iD MyStyle V+ czyli niezrównany poziom indywidualizacji


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Soczewki okularowe Hoyalux iD MyStyle V+  czyli niezrównany poziom indywidualizacji
2019-03-07
Soczewki progresywne Hoyalux iD MyStyle V+ to propozycja dla osób po 40 roku życia, które tracą ostrość widzenia w bliży i mają kłopoty z przeczytaniem liter w książce, na monitorze komputera czy ekranie telefonu

 

 

Soczewki progresywne Hoyalux iD MyStyle V+ to propozycja dla osób po 40 roku życia, które tracą ostrość widzenia w bliży i mają kłopoty z przeczytaniem liter w książce, na monitorze komputera czy ekranie telefonu. Najczęstszą przyczyną takiego stanu rzeczy jest prezbiopia, która  wynika z naturalnego procesu starzenia się narządu wzroku i jest skutkiem postępujących z wiekiem zmian utraty akomodacji oka.

MyStyle V+ to doskonale rozwiązanie dla prezbiopów, u których stwierdzono różnice w wartościach korekcyjnych pomiędzy prawym i lewem okiem. Są to pierwsze na świecie soczewki o podwójnej powierzchni progresywnej, które uwzględniają tę różnicę i gwarantują niespotykaną efektywność widzenia obuocznego. Możliwe jest to dzięki binokularnej konstrukcji soczewek. MyStyle V+ to najbardziej spersonalizowane i zaawansowane technologicznie soczewki progresywne premium firmy Hoya.

W ułamku sekundy zapewniają ostry i stabilny obraz ze zminimalizowanym efektem pływania oraz wyraźne i naturalne widzenie na każdą odległość.  Soczewki MyStyle V+  dzięki optymalnemu rozłożeniu mocy na powierzchni charakteryzują się  szerokim polem widzenia bez zniekształceń. Gwarantują również doskonałą i niewymagającą wysiłku akomodację czyli łagodne, naturalne i szybkie przenoszenie wzroku z bliży na dalsze odległości.

MyStyle V+ produkowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii. Opatentowana Technologia Harmonizacji Binokularnej (Binocular Harmonization Technology) zapewnia odpowiednią korekcję we wszystkich punktach soczewki, zgodnie z potrzebami każdego oka. Charakteryzują się one unikatowym systemem indywidualizacji poprzez niezależne dopasowanie każdego z obszarów widzenia: do dali, odległości pośrednich oraz bliży. Gwarantują niezrównaną jakość obrazu i idealną ostrość widzenia bez wysiłku.

 

 

Firma: Hoya Lens Poland

Produkt: Soczewki progresywne Hoyalux iD MyStyle V+

Nadesłał:

KN
http://kobieta24.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl