Spotkania z Teatrzykiem. Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki.


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Spotkania z Teatrzykiem. Dawka kultury dla najmłodszych w Galerii Łomianki.
2018-06-14
Mówi się, ze człowiek tworzy kulturę, ale i kultura… tworzy człowieka. Warto już od najmłodszych lat uwrażliwiać dzieci na sztukę. „Spotkania z Teatrzykiem” w Galerii Łomianki udowadniają, że sobota w centrum handlowym nie musi generować „wychowawczego poczucia winy”!

Już 16 czerwca o godzinach 13:00, 15:00 i 17:00, w Galerii Łomianki wystawiony zostanie bezpłatny spektakl „Kociołek i Bajeczka”. W starej bibliotece mały chochlik wrzucił do kociołka bajki, baśnie i legendy. Podgrzał, wymieszał i przyprawił… Czy wilk zawsze bywa zły? Czy złota rybka może spełnić swoje własne życzenie i jak długo spała śpiąca królewna? Odpowiedzi na te pytania już wkrótce!

Przeczytaj również:

Galeria Łomianki znajduje się tuż przy Kampinoskim Parku Narodowym. Można tu znaleźć kilkadziesiąt modowych butików popularnych, cenionych marek, punkty usługowe i hipermarket Auchan. To nie tylko doskonałe miejsce na kameralne zakupy blisko natury, ale także przestrzeń do odpoczynku, pracy i bezpiecznej rodzinnej zabawy. Galeria Łomianki tętni lokalnym życiem, zapewniając wszystkim odwiedzającym niezliczone atrakcje – wydarzenia rozrywkowe, kulturalne, kulinarne, hobbystyczne czy edukacyjne.

Galeria Łomianki mieści się przy ul. Brukowej 25 w podwarszawskich Łomiankach i jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 - 21:00, natomiast w niedziele od 9:30 do 20.00.

Kontakt dla mediów:

Magdalena Dymek
PR Manager

Triple PR

tel. 22 216 54 20, 601 542 502

magdalena.dymek@triplepr.pl

Nadesłał:

AgencjaTriplePR

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl