Trwa wiosenna loteria w sklepach E.Leclerc


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2022-06-01
Do 16 czerwca br. w sklepach E. Leclerc w całej Polsce trwa wielka wiosenna loteria. Do wygrania ponad 200 koszy pełnych luksusowych produktów z linii Kwintesencja Smaku.

W odpowiedz na potrzeby klientów sklepy E.Leclerc zachęcają konsumentów do udziału w loterii, w której nagrodą jest kosz z rarytasami luksusowej marki własnej Kwintesencja Smaku: oliwy, miody, przetwory i kawy. Zasady konkursu są bardzo proste: wystarczy zrobić zakupy za minimum 40 zł. W koszyku powinny znaleźć się produkty z logo Wiodącej Marki lub Marque Repere, w tym przynajmniej 1 żel lub mleczko kosmetycznej marki Manava. W każdym tygodniu odbędzie się losowanie, w którym wygrywa 50 osób. Dzięki takim konkursom klienci będą mogli jeszcze lepiej poznać asortyment marek własnych dostępnych w sklepach E.Leclerc.

Linia MANAVA to kosmetyki o pięknych zapachach i delikatnych właściwościach myjących. Obok klasycznych żeli do mycia oraz mydeł są tu mleczka pod prysznic, produkty typu 2w1, olejki. W ramach całej serii dostępna jest także osobna linia dla dzieci Petit Manava.. Kosmetyki tej linii były wielokrotnie nagradzane w prestiżowych plebiscytach jako najlepszy wybór konsumentów. Manava to wysoka jakość za rozsądną cenę. Produkty te dostępne są  wyłącznie w sklepach E.Leclerc.

Nadesłał:

JacekBor

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl