Usuwanie zmarszczek - gdy kosmetyki to już zbyt mało


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Usuwanie zmarszczek - gdy kosmetyki to już zbyt mało
2018-04-16
Niestety egzystujemy w świecie w jakim pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Już nie można polegać tylko na samych i coraz nowszych kosmetykach, gdyż niekoniecznie dadzą nam one oczekiwane rezultaty.
 
W związku z tym mnóstwo osób, przede wszystkim zaś celebryci i gwiazdy filmowe, które znane są z głównych stronic gazet i wielu stron plotkarskich, korzystają z usług chirurgów plastycznych i gabinetów medycyny estetycznej. 

Możliwości gabinetów medycyny estetycznej

Mamy XXI wiek i tak rozwinięta technikę wykorzystywaną w chirurgii, że chyba na świecie nie ma osoby, która nie wie czym jest botox, profesjonalnie zwany kwasem botulinowym. Może on zdziałać cuda z przeróżnymi rodzajami zmarszczek. Ktoś kto chce wyglądać młodo, a kosmetyki już nie działają, wówczas musi zainteresować się terapią botoxową. 

Usuwanie zmarszczek taką metodą polega na wstrzykiwaniu kwasu botulinowego w zmarszczki, które dzięki niemu są wygładzane. Co dziwne z takich zabiegów korzystają nie tylko panie, ale coraz częściej w gabinetach chirurgów plastycznych możemy spotkać panów, którzy również pragną pozbyć się swych ułomności buzi. Wobec tego, że zabieg usuwania zmarszczek botoxem jest faktycznie bezbolesny i nie wymaga znieczulenia dzięki temu bardzo popularny. 

Usuwanie zmarszczek, które trzeba powtarzać

Niestety rezultat nie jest trwały i powinno się co jakiś czas powtarzać zabiegi. Na ogół jest to plus minus pół roku, ewentualnie krócej wszystko zależy od pacjenta. Na nieszczęście jakby nie było botox mimo wielu korzyści, nieodpowiednio wykorzystywany może przynieść też szkody. Czy wskutek tego powinno się ryzykować? Prawdopodobnie to jest właśnie cena, jaką ponosimy za piękno ciała.
 
Jeśli interesuje Cię nie tylko uroda, lecz również zdrowy styl życia i odżywiania się, polecamy odwiedzić serwis nadiecie.wroclaw.pl, polecamy zwłaszcza dział zdrowie.
 

Nadesłał:

Sklep rehabilitacyjny Visamed
http://visamed.pl/

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl