W walentynki powiedz to z HARIBO!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
W walentynki powiedz to z HARIBO!
2020-02-13
14 lutego to dzień św. Walentego. Popularnym zwyczajem z okazji walentynek jest wysyłanie sobie przez zakochanych okolicznościowych kartek oraz obdarowywanie się drobnymi prezentami.
Miłym zaskoczeniem dla bliskiej osoby będzie oryginalny i pomysłowy drobiazg. W tej roli doskonale sprawdzą się limitowane Złote Misie HARIBO w opakowaniach z dedykacjami.

Sam wiesz za co…

Marka HARIBO wprowadziła na rynek wyjątkową edycję kultowych żelek. Na specjalnych opakowaniach Złotych Misiów znajduje się 8 wyjątkowych dedykacji. Pozwolą one w nietypowy i miły sposób okazać sympatię, przyjaźń czy miłość, wywołując radość i uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Z okazji walentynek, Złote Misie z dedykacją pozwolą przekazać bliskiej osobie wybraną wiadomość, np. Słodkie dzięki, Uśmiechnij się, Sam wiesz za co, Przepychota dla Ciebie czy Owocaśnego dnia!
Żelki Haribo można także wręczyć jako Miśki na szczęście lub z przekazem Weź jednego do ściskania!

Kultowe Misie

Złote Misie to najbardziej rozpoznawalny produkt HARIBO. Od lat postrzegane są jako synonim żelek i z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Złote Misie HARIBO uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dedykacje na opakowaniach Złotych Misiów HARIBO stanowią wyróżnik marki na rynku. Unikalna dedykacja na opakowaniu zachęca do dzielenia się Złotymi Misiami HARIBO, sprawiając, że stają się miłym upominkiem niezależnie od okazji.

 
O HARIBO:
Firma HARIBO założona została przez Hansa Riegla w 1920 r. w Bonn.
Nazwa marki to skrót od imienia i nazwiska założyciela HAns RIegel oraz nazwy miejscowości BOnn.
Od 1992 roku produkty HARIBO dostępne są w Polsce. Mocno owocowe żelki, delikatne pianki oraz kolorowe rozpuszczalne gumy do żucia MAOAM bardzo szybko zyskały popularność wśród dzieci i… dorosłych.
Najbardziej rozpoznawalnym produktem HARIBO są „ZŁOTE MISIE” – różnokolorowe żelki w 6 smakach.
Więcej na www.haribo.pl

Nadesłał:

Anna1

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl