Wzbudź w swoich pracownikach głód osiągnięć!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
2018-08-22
Stare powiedzenie mówi, że jak Polak głodny to zły. Można śmiało dodać, że jak pracownik głodny to mało efektywny. Warto, więc trafić przez żołądek do serca swoich pracowników i w ten sposób zwiększyć ich lojalność oraz zaangażowanie w pracę.

Dodatkowym bonusem związanym z tego typu świadczeniami są korzyści finansowe, jakie zyskuje firma dzięki inwestycji w karty lunchowe. Inwestujesz, a oszczędzasz.

Dofinansowanie posiłków pozwala na znaczą optymalizację kosztów w firmie. 

Dofinansowanie posiłków to idealne świadczenie dla każdej firmy, niezależnie od jej wielkości. Dzięki niemu, firma zaoszczędzi, jednocześnie oferując dodatkową pozafinansową motywację swoim pracownikom.

Łatwość wdrożenia

Warto także pamiętać, że wprowadzenie tego benefitu jest niezwykle łatwe. Nie trzeba zakładać żadnego funduszu socjalnego, wystarczy tylko zainwestować w kartę lunchową Edenred. Karta ta nie wymaga częstej administracji, ponieważ wydawana jest pracownikowi raz i zasilana różnymi kwotami, według potrzeb klienta. Firmy mogą same decydować kiedy i na jaką kwotę chcą doładować karty, a także którzy pracownicy zostaną objęci świadczeniem. To duża oszczędność czasu dla działów HR.

Zadowolenie pracowników

Karta lunchowa Edenred to także łatwość obsługi dla pracownika. On sam decyduje o wyborze czasu, miejsca i rodzaju posiłku, za który zapłaci kartą. Może dopasować dania do swojej diety i upodobań. Kartą może płacić także na stronach internetowych, za posiłki dostarczane do biura.

Nie dziwne więc, że jak wynika z badań, karty lunchowe Edenred są ulubionym benefitem wybieranym przez pracowników. Decydując się na nie, możesz mieć pewność, że pracownicy będą znacznie bardziej zadowoleni z pracy w Twoim przedsiębiorstwie, a jedyny głód jaki może im towarzyszyć to głód osiągnięć!

Niezawodny partner

Edenred działa od 50 lat i jest światowym liderem świadczącym usługi przedpłacone. Spółka obecna w 45 krajach, współpracuje z ponad 770 tysiącami Klientów, stawiając na indywidualne podejście, elastyczne dopasowanie oferty i najwyższą jakość obsługi. Jest prekursorem we wprowadzaniu na rynek innowacyjnych produktów, usług oraz serwisów online.

Więcej na
kartylunch.edenred.pl.

Nadesłał:

edenred polska

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl