Yorkomania w Galerii Krakowskiej


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Yorkomania w Galerii Krakowskiej
2017-10-25
Śmiały, inteligentny, odważny, pewny siebie i… niezależny – to cechy usposobienia Yorkshire Terriera. To jedna z najpopularniejszych ras psów na świecie. Już w najbliższą sobotę w godz. 13.00 – 18.00 w Galerii Krakowskiej Yorki będą obchodzić swoje święto.

Podczas Yorkomanii wybrani zostaną między innymi miss i mister czy najpiękniejszy szczeniak. W trakcie wydarzenia wolontariusze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami będą zachęcali do adopcji psów ze schroniska.

Niezmordowany w zabawie, prawdziwy przyjaciel człowieka. Podbije serce każdego swym urokiem i łobuzerskim charakterem. Yorkshire Terrier uwielbia być w centrum zainteresowania i zazwyczaj mu się to udaje. Na co dzień to rasa o ogromnej energii i witalności. Już w najbliższą sobotę (28 października) w godz. 13.00 – 18.00 Yorki będzie można podziwiać w Galerii Krakowskiej.

W trakcie sobotniej Yorkomanii wybrany zostanie najpiękniejszy szczeniak rasy Yorkshire Terrier. Nagrodzone zostaną też dorosłe czworonogi w trzech kategoriach: najpiękniejszy, najmodniejszy i najmądrzejszy. Nie zabraknie wyborów miss i mistera Yorków. Na wszystkich zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody oraz puchary.

Yorkomania jest także świetną okazją do konsultacji z ekspertami z różnych dziedzin. Bezpłatnych porad będą w tym dniu udzielali weterynarz, psi behawiorysta i trener. Dodatkowo właściciele psów będą mogli kupić ubranka dla swoich pupili, kosmetyki, karmę, przekąski i akcesoria. Dla pierwszych 30 Yorków zgłoszonych do stanowiska weterynarza organizatorzy przygotowali bezpłatne chipowanie. Z kolei najmłodsi goście Galerii będą mieli okazję do pomalowania swoich buziek. Na wydarzeniu nie zabraknie pokazu psiej mody.

W sobotę w Galerii Krakowskiej pojawią się także wolontariusze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, którzy przypomną, jak ważna jest pomoc czworonogom, zwłaszcza późną jesienią i zimą. Będą zachęcali nie tylko do adopcji podopiecznych krakowskiego schroniska, ale opowiedzą o prowadzonych akcjach i poinformują, gdzie można dostarczać karmę dla zwierząt.

Yorkomania odbędzie się w najbliższą sobotę 28 października w godz. 13.00 - 18.00 w Hali Grodzkiej Galerii Krakowskiej. Do konkursu można zgłaszać zarówno psy rasy Yorkshire Terrier, jak i psy w typie tej rasy. Liczba miejsc w konkursie jest ograniczona, a udział bezpłatny.

Nadesłał:

PRinspiration

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl