Zadbaj o zdrową dietę!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Zadbaj o zdrową dietę!
2016-09-27
Bezpłatny pomiar tkanki tłuszczowej w organizmie, a także porady dietetyka czekają na wszystkich w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała. Już od najbliższego piątku każdy będzie mógł także poznać i zakupić naturalne produkty spożywcze podczas jarmarku. Wstęp wolny!

To, co jemy wpływa nie tylko na masę naszego ciała, lecz także na samopoczucie. Warto więc zadbać o prawidłową dietę. Najbliższą do tego okazją będą Targi Zdrowia, na które zaprosi Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała.

Od 30 września do 2 października goście galerii handlowej będą mogli bezpłatnie wykonać bezinwazyjne badanie, które pozwala na określenie, ile tkanki tłuszczowej, mięśni lub wody znajduje się w naszym ciele. Badanie przeprowadzone będzie za pomocą specjalnej, nowoczesnej wagi. Na miejscu obecny będzie także dietetyk, który doradzi osobom zmagającym się z wagą lub też cierpiącym na choroby dietozależne.

Podczas wydarzenia odbędą się także pokazy przygotowywania zdrowych potraw, degustacje oraz jarmark. Przy specjalnych stanowiskach każdy pozna naturalne, niezawierające konserwantów czy ulepszaczy, produkty spożywcze. Wśród nich znajdą się między innymi pieczywo na zakwasie, naturalne wędliny, sery czy przyprawy. Targi będą również wspaniałą okazją, aby poznać sekrety sokoterapii i spróbować świeżo wyciskanych soków.

Targi Zdrowia odbędą się między 30 września a 2 października w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Z atrakcji będzie można skorzystać w piątek od godziny 16.00 do godziny 19.00, w sobotę między godziną 11.00 a 16.00 oraz w niedzielę w godzinach 13.00-15.00. Wstęp wolny!

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl