Znamy laureatów Kulinarnego Pucharu Polski 2016!


Oceń artykuł Zobacz ranking
Przepisz powyższy kod i oceń artykuł »
Znamy laureatów Kulinarnego Pucharu Polski 2016!
2016-10-10
We wrześniu br. podczas targów POLAGRA GASTRO 2016 w ramach ,,Kulinarnego Pucharu Polski” wyłoniono najlepszych kucharzy w kraju.

Na najwyższym podium stanęli Paweł Salamon i Maciej Pisarek. Partnerem produktowym tegorocznej edycji konkursu była firma MAKRO Cash&Carry Polska.

Kulinarny Puchar Polski to najbardziej prestiżowy konkurs skierowany do profesjonalnych kucharzy. We wrześniu 2016 roku podczas targów POLAGRA GASTRO 2016 już po raz szesnasty wyłonieni zostali „najlepsi z najlepszych”. Pierwsze miejsce zajęli Paweł Salamon i Maciej Pisarek, drugie Paweł Kubera i Kajetan Świokła, natomiast na trzecim uplasowali się Bartosz Fabiś i Michał Kozłowski.

 Partnerem wydarzenia była sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska, która dostarczyła wysokiej jakości produkty wykorzystane w zmaganiach kulinarnych podczas półfinału i finału konkursu.

 Firma zaprezentowała również stoisko z nowościami produktowymi w ofercie marki Horeca Select, które wyeksponowane zostały na paletach nawiązujących do hurtowego charakteru sieci.

 Uczestnicy wydarzenia mieli okazję wziąć udział w pokazach kulinarnych ,,Master Class Show“, podczas których znakomici szefowie kuchni i cukiernicy z Polski i zagranicy zaprezentowali swoje autorskie projekty kulinarne i podzielili się doświadczeniem z zakresu zarządzania profesjonalną kuchnią i obsługi klienta. Jeden z pokazów poprowadził szef kuchni i trener z Akademii Efektywnej Przedsiębiorczości MAKRO, Paweł Serafin.

MAKRO Cash & Carry
informacje prasowe MAKRO (press box)

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Wasze komentarze (0):


Przepisz kod:
Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl